شناسه : 25415231

قهرمانی استان یزد با درخشش کشتی گیران خاتم


مسابقات کشتی چندجانبه با حضور طالبی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و شریعتی، مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد در سالن شهید صدوقی یزد برگزار و برترین ها معرفی شدند. مسابقات چند جانبه کشتی در حالی روز جمعه اول اسفندماه در سالن شهید صدوقی یزد برگزار شد که طالبی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد، شریعتی، مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد، شاکری شمسی، فرماندار یزد ، شیبانی، سرپرست هیات کشتی استان یزد و جمعی از پیشکسوتان این رشته ورزشی حضور داشتند . در این رقابت ها 70 کشتی گیر در رده سنی نوجوانان وجوانان به روی تشک رفتند که در پایان تیم یزد با کسب 87 امتیاز بر سکوی نخست ایستاد و قهرمان شد. تیم مازندران و فارس هم به ترتیب در رده دوم و سوم قرار گرفتند . در بخش نوجوانان و در وزن منفی 42 کیلوگرم علیرضا قره چاهی از شهرستان خاتم یزد  توانست در کشتی اول و دوم رقیبان کرمانی خود  را در ثانیه های اول ضربه فنی کند و در کشتی سوم مقابل مازندارن قرار گرفت ، که با نتیجه 6بر 4 توانست حربف مازندرانی خود را شکست وبر سکوی قهرمانی این وزن قرار گیرد . در وزن 46 کیلوگرم مهدی تاج آبادی کشتی گیر دیگر شهرستان خاتم در سکوی دوم قرار گرفت  و همچنین در وزن منفی 50 کیلوگرم محمدرضا بیاتی دلاور دیگر شهرستان مقام دوم  این وزن را کسب نمودند.  

مسابقات کشتی چندجانبه با حضور طالبی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و شریعتی، مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد در سالن شهید صدوقی یزد برگزار و برترین ها معرفی شدند.
مسابقات چند جانبه کشتی در حالی روز جمعه اول اسفندماه در سالن شهید صدوقی یزد برگزار شد که طالبی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد، شریعتی، مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد، شاکری شمسی، فرماندار یزد ، شیبانی، سرپرست هیات کشتی استان یزد و جمعی از پیشکسوتان این رشته ورزشی حضور داشتند.

در این رقابت ها 70 کشتی گیر در رده سنی نوجوانان وجوانان به روی تشک رفتند که در پایان تیم یزد با کسب 87 امتیاز بر سکوی نخست ایستاد و قهرمان شد. تیم مازندران و فارس هم به ترتیب در رده دوم و سوم قرار گرفتند.

در بخش نوجوانان و در وزن منفی 42 کیلوگرم علیرضا قره چاهی از شهرستان خاتم یزد  توانست در کشتی اول و دوم رقیبان کرمانی خود  را در ثانیه های اول ضربه فنی کند و در کشتی سوم مقابل مازندارن قرار گرفت ، که با نتیجه 6بر 4 توانست حربف مازندرانی خود را شکست وبر سکوی قهرمانی این وزن قرار گیرد .

در وزن 46 کیلوگرم مهدی تاج آبادی کشتی گیر دیگر شهرستان خاتم در سکوی دوم قرار گرفت  و همچنین در وزن منفی 50 کیلوگرم محمدرضا بیاتی دلاور دیگر شهرستان مقام دوم  این وزن را کسب نمودند.

 


آدرس کوتاه :