شناسه : 348722

فرماندار و بخشدار مركزي شهرستان خاتم در بازديد از ادارات بازرگاني ، پست و دفتر خدمات ارتباطي از روند اعطاي كالابرگ مواد سوختي ( نفت و گاز ) بازديدنمودند


در اين بازديد سيد ناصر امامي فرماندار ضمن مذاكره با كاركنان اين ادارات كه به امر توزيه كالا برگ مشغول بودند به اجراي دقيق و توزيع كالا برگ به تمامي خانوارها تاكيد و تصريح كرد مردم عزيز كشورمان و بخصوص مردم سختكوش خاتم در تمامي زمينه ها بخصوص در اجراي قانون هدفمند سازي يارانه ها همكاري بسيار خوبي با دولت دارند لذا شما عزيزان با حوصله و احترام در توزيع كالابرگ اقدام نمائيد تا انشا ا... تمامي خانوارها بتوانند كالا برگ خود را در يافت نمايند .

امامي در ادامه حطاب به مردم در خصوص روند اعطاي كالا برگ مذاكره و افزود الحمد ا... مشكلي در روند اعطاي كالا برگ در شهرستان وجود ندارد و انشاا... همكاري خوب مردم در بحث اجراي قانون هدفمند سازي يارانه ها باعث ايجاد عدالت اجتماعي و به نفع شما مردم محروم خاتم خواهد شد واگر تخلفي مبني بر گرانفروشي ، احتكار و .... ملاحظه نموديد با تلفن 124 تماس حاصل نمائيد تا با حضور بازرسين اداره بازرگاني موضوع پي گيري و با متخلفين برخورد گردد  .

وي در ادامه طي تماس تلفني با مدير كل پست استان در خصوص مشكل اعطاي كالا برگ به روستاهاي بختياري و وليعصر كندر و مسائل اداري پست شهرستان  مذاكره و مقرر شد مشكل روستاهاي مذكور مرتفع و تلاش گردد حداكثر تا سه ماه آينده ساختمان پست شهرستان افتتاح و مسئول آن اداره نيز مشخص گردد .  

آدرس کوتاه :