فرماندار شهرستان خاتم در مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال جام رمضان در مروست ازعملکرد مسئولين سابق اداره کل تربیت بدنی استان انتقاد کرد .

فرماندار شهرستان خاتم در مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال جام رمضان در مروست ازعملکرد مسئولين سابق اداره کل تربیت بدنی استان انتقاد کرد .مسابقات فوتسال جام رمضان که از اوایل این ماه مبارک و با حضور 15 تیم و در سه گروه 5 تیمی در سالن ورزشی دکتر علیم مروستی شهر مروست برگزار می شد با قهرمانی تیم اميد گروه فرهنگی فاطمه الزهرا مروست به پایان رسید . در این دوره از مسابقات تیم های وحدت و امور صنفی مقامهای دوم و سوم را کسب کردند .

امامی فرماندار خاتم ، امام جمعه مروست ، رئیس اداره تربیت بدنی شهرستان و جمعی از مسئولین محلی که دیدار پایانی این رقابتها را از نزدیک تماشا می کردند ضمن شرکت در مراسم اختتامیه جوایز تیمهای برتر را اهدا نمودند .

در پایان این مراسم امامی فرماندار خاتم در سخنانی ضمن انتقاد از عملکرد مسئولين سابق اداره کل تربیت بدنی استان و شهرستان خواستار اجرای مصوبات سفرهای استانی رئیس جمهور و شهرستانی استاندار محترم در امر ورزش شهرستان و همچنین توجه ویژه به ورزش خاتم شد و از رئیس جدید اداره تربیت بدنی شهرستان خواست تا مسایل و مشکلات ورزش شهرستان و به خصوص بخش مروست از قبیل کف پوش سالن ورزشی دکتر علیم مروستی ، اسکور برد این سالن ، زورخانه این شهر و ... را با جدیت تا حصول نتيجه مطلوب و ارائه گزارش دنبال نماید .

  

روابط عمومی فرمانداری خاتم

گزارش تصويري حضور فرماندار در اختتاميه مسابقات فوتسال جام رمضان - مروست