فرماندار شهرستان خاتم : حل مشكلات ،كار آساني نيست اما مسئولان براي رفع مشكلات ،بي وقفه در تلاشند

فرماندار شهرستان خاتم : حل مشكلات ،كار آساني نيست اما مسئولان براي رفع مشكلات ،بي وقفه در تلاشندسيد ناصر امامي در بخش ديگري از سخنانش ، مردم دهستان فتح آباد را بسيار صميمي ،مؤمن ، با صفا ، مبتكر ، داراي پشتكار ، نجيب و با استعداد دانستند و با اشاره به برخورداري دهستان فتح آباد از شخصيتهاي بزرگ و سوابق درخشان ديني و علمي اين دهستان را از افتخارات فراوان مردم شهرستان خاتم در دوران دفاع مقدس و ديگر عرصه ها نام بردند و افزود : اين ها بخشي از شناسنامه مبارك مردم فتح آباد است.

فرماندار در پايان بر حضور پرشور تشكل هاي ديني درمراسم راهپمايي سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي ايران تاكيد كرد.

وي با اشاره به دسيسه هاي خارجي و زمينه سازي هاي داخلي براي مخدوش كردن چهره اين نظام اسلامي ، الهي و زير سؤال بردن ايثارگري هاي امت شهيدپرور گفت : اين حضور مي تواند نقشه هاي شوم دشمنان را نقش بر آب كرده و اميد را در دل دوستدران ملت و آزادي زنده كند.

همچنين در اين نشست سيد حسن نورالديني از معتمدين و اعضاي شوراي روستايي گفت : خشكسالي هاي اخير در دهستان فتح آباد كاهش و افت توليد محصولات زراعي را در پي داشته است.

وي افزود : كاهش جمعيت دامي و گراني علوفه از پيامدهاي جبران ناپذير خسارت خشكسالي در دهستان فتح آباد بوده است.

نورالديني خواستار افزايش اعتبارات خشكسالي در شهرستان خاتم به منظور جبران بخشي از خسارت كشاورزان و دامداران شد.

گفتني است : فرماندار خاتم در ادامه سلسله نشستها و جلسات پرسش و پاسخ در ايام ا... دهه فجر كه شب گذشته در مسجد جامع فتح آباد برگزار شد. مسائل و مشكلات روستاهاي دهستان با حضور مسئولين دستگاههاي ادارات شهرستان بررسي و فرماندار در ارتباط با حل آن راهكارهاي لازم را ارائه و دستورات لازم را به مسئولين ادارات صادر كرد.

لازم بذكر است : دهستان فتح آباد يكي از روستاهاي بخش مركزي خاتم است كه در 6 كيلومتري شهرستان قرار دارد و شغل ساكنين روستا كشاورزي و دامپروري است.

 

گزارش تصويري :

گزارش تصويري جلسه پرسش و پاسخ فرماندار ، معاون فرماندار و بخشدار مركزي با مردم - دهستان فتح آباد