فرماندار شهرستان خاتم به مناسبت هفته جهاد کشاورزی با پرسنل جهاد کشاورزی شهرستان دیدار نمود .

فرماندار شهرستان خاتم به مناسبت هفته جهاد کشاورزی با پرسنل جهاد کشاورزی شهرستان دیدار نمود .در ابتدا این جلسه مهندس فاضلی مدیر جهاد کشاورزی ضمن خیر مقدم به فرماندار شهرستان به ارائه گزارش از عملکرد ، فعالیت ها و برنامه های آتی جهاد کشاورزی پرداخت .

در ادامه این ديدار سید ناصر امامی فرماندار شهرستان در شروع بیانات خود هفته جهاد کشاورزی را گرامی داشت و از تلاش کشاورزان و جهاد گران در عرصه هاي مختلف تولید تقدیر و تشکر و به روح بلند امام خمینی (ره) بنیانگذار انقلاب اسلامی و جهاد سازندگی درود فرستاد و براي شادي روح فرزندان امام ، شهداء و شهدای جهاد کشاورزی دعا نمود.

سید ناصر امامی جایگاه کشاورزان شهرستان را در استان یزد بسیار مطلوب ارزیابی و رتبه ها و موفقیت های بدست آمده در این خصوص را مرهون تلاش های جهاد گران و کشاورزان عزیز شهرستان دانست و برای رئيس جدید سازمان جهاد کشاورزی استان یزد نیز آرزوی موفقیت نمود.

فرماندار خاتم در اين نشست صميمي ضمن تبریک مجدد هفته جهاد کشاورزی به کشاورزان و پرسنل جهاد کشاورزی شهرستان از آنان خواست آموزش کشاورزان را جدی گرفته و كشاورزان را در اجراي طرحهاي  كشاورزي مشاركت داده ، براي كارهاي خود  چشم انداز و برنامه ريزي داشته باشند و نيز خواستار افزايش اعتبارات جهت برنامه ها و آموزش زنان روستايي گرديد .
در پايان امامي خواستار اطلاع رساني تلاشها و فعالیت های بسيار ارزنده جهاد كشاورزي از طریق روابط عمومی به مردم شد .