فرماندار شهرستان خاتم به مناسبت ایام مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی طی پیامی این ایام را به مردم شهرستان خاتم تبریك گفت

فرماندار شهرستان خاتم به مناسبت ایام مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی طی پیامی این ایام را به مردم شهرستان خاتم تبریك گفت


پیام فرماندار خاتم بمناسبت ایام مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم "محمد علی شاه حسینی "دراین پیام آورده است ، در بیست و دوم بهمن 1357 دنیا شاهد حماسه عظیم ملتی بزرگ در عرصه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی و سیاسی بود که با تمام توان با رهبری حکیمانه حضرت امام خمینی(ره) و وحدت کلمه عموم ملت انقلابی ایران به طاغوت تاخت و آن را به زباله دان تاریخ فرستاد.

در چنین روزی طومار سیاه چند هزار ساله رژیم شاهنشاهی در هم پیچید و به نیم قرن خودکامگی، ظلم، استبداد و چپاول رژیم خودفروخته پهلوی خاتمه بخشید. این تغییر در نظام سیاسی ایران در پی تحول روحی و معنوی مردم این سرزمین به وقوع پیوست که متکی بر هیچ قدرت آن دوران و متأثر از هیچ مکتب ساخته و پرداخته دست انسان نبود، بلکه بازسازی حکومتی در امتداد انقلاب حضرت محمد(ص) و بر اساس الگوی اسلام راستین و با مشارکت مردم از کوچک تا بزرگ به وجود آمد. انقلابی که ارزش‌های نو را به جوامع بشری عرضه کرد و چنانکه امام خمینی(ره) در کلام گوهرباری فرمودند: «این انقلاب باید به خارج از مرزهای جغرافیایی ایران صادر شود»، امروز جهان شاهد آن است که کلام بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی، با زعامت مقام معظم رهبری به ثمر نشسته و انقلاب ایران در بین سایر ملل (چه در کشورهای اسلامی و چه غیر اسلامی) به عنوان یک الگوی عینی، موجی از بیداری را در مقابل حکام مستبد و نظام سلطه به راه انداخته است.

اینجانب با گرامیداشت این ایام خجسته و ادای احترام به ساحت بنیانگذار كبیر انقلاب و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی برای همه فجر آفرینان و بویژه برای مردم سرافراز و شریف شهرستان خاتم  آرزوی موفقیت نموده، عزت و سربلندی روزافزون ایران اسلامی را در سایه رهبریهای مقـــام عظمای ولایــت از درگاه خداوند رحمان مسئلت می نمایم.

محمد علی شاه حسینی

فرماندارشهرستان خاتم