فرماندار شهرستان خاتم، ايام‌الله دهه فجر را نقطه عطف انقلاب اسلامي خواند و بر هرچه باشكوه‌تر برگزار كردن مراسم اين روز تاكيد كرد.

فرماندار شهرستان خاتم، ايام‌الله دهه فجر را نقطه عطف انقلاب اسلامي خواند و بر هرچه باشكوه‌تر برگزار كردن مراسم اين روز تاكيد كرد.وي انقلاب اسلامي ايران به رهبري امام خميني (ره) را تداوم نهضت حسيني و عاشورا دانست و با توجه به شرايط فعلي كشور بر برگزاري باشكوه و پرفروغ‌تر برنامه‌ها و آيين‌هاي دهه فجر امسال تاكيد كرد.
فرماندار خاتم در اين جلسه ضمن محكوميت اغتشاشات روز عاشورا در تهران خاطرنشان كرد: اين هنجارشكنان متاسفانه تحت تاثير دنياي استكباري و صهيونيستي قرار گرفته‌اند و مردم ايران كه قرن‌هاست از مكتب عاشورا الهام مي‌گيرند در برابر اين اعمال ضدعاشورايي هرگز ساكت نمي‌مانند و با خشم توفنده همه آنها را محو و نابود مي‌كنند و چهره فتنه‌گران و فتنه‌سازان را نمايان‌تر مي‌كنند و آنان را به جزاي اعمال خود مي‌رسانند.
وي تصريح كرد: مردم به ويژه جوانان بايد در فرصت ايام دهه فجر با اهداف و دستاوردهاي انقلاب به درستي آشنا شوند و بدانند كه دشمنان همواره با غرض‌ورزي و عناد در مقابل ايران اسلامي قد علم كرده‌اند.
در بخش ديگري از اين نشست مسئولان شهرستان خاتم پيرامون چگونگي برگزاري آيين‌هاي سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي تبادل‌نظر و برنامه‌ريزي كردند.
در اين جلسه مقرر شد؛ برنامه‌ريزي لازم براي برگزاري ديدار با خانواده‌هاي شهدا، مسابقات ورزشي، همايش پياده‌روي و بهره‌برداري از پروژه‌هاي آماده افتتاح در شهرستان صورت گيرد.

روابط عمومي فرمانداري شهرستان خاتم