شناسه : 1839246

فرماندار خاتم


توجه به اقتصاد و فرهنگ زمینه ساز پیشرفت کشورمی شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم ، "محمد زاده رحمانی" در نخستین جلسه شورای اداری شهرستان خاتم  که در محل فرمانداری برگزار شد،با اشاره به نامگذاری سال 93 از سوی مقام معظم رهبری به عنوان اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی گفت: در این شعار مقام معظم رهبری تاکید ویژه ای برروی مباحث اقتصادی داشته اند و رشد و شکوفایی اقتصادی در کنار پیشرفت و بالندگی فرهنگی را درسایه عزم ملی و مدیریت جهادی ترسیم کردند.

وی افزود: اگر امروز همه ما مسئولان اقتصاد را سروسامان بدهیم می توانیم هم آسیب پذیری کشوررا پایین بیاوریم و هم رضایت مردم را به طور قابل توجهی افزایش و کشورا بیمه کنیم.

زاده رحمانی  تاکید کرد: رشد و پیشرفت کشور باید به طور موزون و هماهنگی در همه جوانب صورت گیرد، اگر رشد و توسعه تنها در بخش اقتصاد صورت گیرد و به فرهنگ توجهی نشود، رشد و توسعه متوازن محقق نمی‌شود.

فرماندار خاتم افزود: مقام معظم رهبری متناسب با رویکرد نظام و مسائل هر سال، شعاری که باید سرلوحه کار باشد مورد توجه قرار می‌دهند که امسال مسائل اقتصادی و فرهنگی را در کنار هم عنوان کرده‌اند که برای اجرای آن مردم و مسئولان باید عزم و اداراه خود را بکار گیرند.

فرماندار خاتم با اشاره به اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها گفت: اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها بعنوان یک ضرورت درسال جدید مطرح است و در این مقطع لازم است کلیه مدیران و رؤسای دستگاه‌های اجرایی با عزم همگانی و مدیریت جهادی این مرحله را مدیریت کنند.


آدرس کوتاه :