شناسه : 349432

فرماندار خاتم در پيامي به مناسبت فرا رسيدن يوم ا... 22 بهمن سالروز پيوزي انقلاب ، مردم را جهت حضور در اين مراسم دعوت كرد


  " وَنُرِيدُ أَن نَّمُنَّ عَلَى الَّذِينَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَنَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً وَنَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِينَ " (سوره قصص – آيه 5)     22 بهمن سالروز سر نگوني نظام استبدادي – سلطنتي و سر آغاز نظام جمهوري اسلامي و حاكميت مردم و روزي است كه ملت بزرگ ايران   "استقلال " حقيقي را به تماشا نشست . اينك كه آغاز سي و دومين سال پيروزي انقلاب ، اين نهال تنومند با دهه پيشرفت و عدالت همزمان گرديده بر بصيرت و درايت ولايت فقيه حضرت آيت ا... خامنه اي ( مدظله العالي ) بر خود مي باليم كه همچون سي سال گذشته در برابر توطئه هاي تلخ فتنه گران و منافقين با كمترين آسيب ايستاده و ملت ولايتمدار نيز همراه و همگام با ايشان اين مسير نوراني را به خوبي تا فتح قله هاي پيروزي ادامه داده و خواهند داد . آري ملت بزرگ ايران با عمل به ارزشها ي اسلامي و انديشه ديني و با رهبري امام خميني ( ره ) انقلابي را پايه گذاري نمود كه با تكيه بر قرآن كريم و عمل به تكاليف ديني و در پناه رهبري همواره در تمامي جريانات از انقلاب اسلامي كه برگرفته از نهضت عاشورا و ثمره خون شهداي زيادي است حمايت نموده و حماسه هاي زيادي را خلق كرده است و نتيجه آن امروز صدور انقلاب به تمامي اقصي نقاط دنيا مي باشد و ملتهاي آزاديخواه جمهوري اسلامي ايران را به عنوان الگوي خود قرار داده و در برابر مستكبران ايستاده و خواستار حكومت اسلامي مي باشند . اينجانب ضمن تبرك فرا رسيدن اين روز بزرگ از همه مردم عزيز و ولايت مدار استان و بويژه از مردم سختكوش و مسلمان شهرستان خاتم دعوت مي كنم بار ديگر با حضور پر شور و گسترده خود در راهپيمائي يوم ا... 22 بهمن بار ديگر با آرمانهاي امام راحل ( ره ) و شهدا و دستاوردهاي اين انقلاب تجديد ميثاق نموده و دشمنان را مايوس نمايند .

 

" وَنُرِيدُ أَن نَّمُنَّ عَلَى الَّذِينَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَنَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً وَنَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِينَ " (سوره قصص – آيه 5)

  22 بهمن سالروز سر نگوني نظام استبدادي – سلطنتي و سر آغاز نظام جمهوري اسلامي و حاكميت مردم و روزي است كه ملت بزرگ ايران  "استقلال " حقيقي را به تماشا نشست .

اينك كه آغاز سي و دومين سال پيروزي انقلاب ، اين نهال تنومند با دهه پيشرفت و عدالت همزمان گرديده بر بصيرت و درايت ولايت فقيه حضرت آيت ا... خامنه اي ( مدظله العالي ) بر خود مي باليم كه همچون سي سال گذشته در برابر توطئه هاي تلخ فتنه گران و منافقين با كمترين آسيب ايستاده و ملت ولايتمدار نيز همراه و همگام با ايشان اين مسير نوراني را به خوبي تا فتح قله هاي پيروزي ادامه داده و خواهند داد .

آري ملت بزرگ ايران با عمل به ارزشها ي اسلامي و انديشه ديني و با رهبري امام خميني ( ره ) انقلابي را پايه گذاري نمود كه با تكيه بر قرآن كريم و عمل به تكاليف ديني و در پناه رهبري همواره در تمامي جريانات از انقلاب اسلامي كه برگرفته از نهضت عاشورا و ثمره خون شهداي زيادي است حمايت نموده و حماسه هاي زيادي را خلق كرده است و نتيجه آن امروز صدور انقلاب به تمامي اقصي نقاط دنيا مي باشد و ملتهاي آزاديخواه جمهوري اسلامي ايران را به عنوان الگوي خود قرار داده و در برابر مستكبران ايستاده و خواستار حكومت اسلامي مي باشند .

اينجانب ضمن تبرك فرا رسيدن اين روز بزرگ از همه مردم عزيز و ولايت مدار استان و بويژه از مردم سختكوش و مسلمان شهرستان خاتم دعوت مي كنم بار ديگر با حضور پر شور و گسترده خود در راهپيمائي يوم ا... 22 بهمن بار ديگر با آرمانهاي امام راحل ( ره ) و شهدا و دستاوردهاي اين انقلاب تجديد ميثاق نموده و دشمنان را مايوس نمايند .

آدرس کوتاه :