شناسه : 353152

فرماندار خاتم :داشتن روحيه بسيجي كارآمدترين ابزار مقابله با دشمن است.


فرماندار شهرستان خاتم درآستانه هفته بسيج با اشاره به تهديدات دشمنان خاطرنشان كرد:بسيج حركت عظيمي بود كه ملت ايران براي رسيدن به آرمانهاي واقعي اسلام عزيز و حضور در ميادين سازندگي و همراهي با مردم تدارك ديد و بحمدا... امروز داشتن روحيه بيسجي كارآمد ترين ابزار مقابله با دشمن است.

سيد ناصرامامي درجلسه برنامه ريزي هفته بسيج حضور داوطلبانه و با اخلاص را از ويژگي هاي نيروهاي بسيجي برشمرد و افزود : بسيجيان درعرصه هاي دفاع مقدس سازندگي و رقابت هاي علمي نقش پر رنگ داشته اند و از جان گذشتگي آنان در عرصه هاي مختلف مثال زدني است.

فرمانده بسيج مقاومت سپاه هم دراين حلسه مهم ترين برنامه هاي اين هفته شامل عطر افشاني مزار شهداء وديدار با خانواده هاي آنان،ديدار با امام جمعه،برپايي حماسه عزت و پايداري ، شامگاه ياد ياران ، مسابقات مقاله نويسي ، وبلاگ نويسي در مقابله با جنگ نرم و فوتسال را در خاتم اعلام كرد.

سرهنگ محمد رضا عطايي با بيان اينكه اول تا هفتم آذر ماه هفته بسيج نام  گذاري شده است گفت: اول آذر با عنوان بسيج ، پيشرفت ، عدالت و انتظار دوم آذر با عنوان بسيج نشاط و تعالي ،سوم آذر با عنوان بسيج ،سازندگي و پدافند غيرعامل ، چهارم آذر با عنوان بسيج خودباوري و نوآوري، پنچم آذر با عنوان بسيج و اقتدار ملي،ششم آذر با عنوان بسيج ، وحدت و بيداري اسلامي و هفتم آذر با عنوان بسيج ،ايثارگري  مزين شده است.

                                                                                                                                                                 رستگار خبرنگار شهرستان خاتم 

آدرس کوتاه :