شناسه : 343402

فرماندار خاتم : خانواده هاي شهداء مايه افتخار ، بركت و تداوم انقلاب هستند


فرماندار و بخشدار مركزي و جمعي از پرسنل فرمانداري شب گذشته با حضور در منزل پدر شهيد سيد علي نور الديني از پدر شهيد عيادت كردند.

سيد اسماعيل نورالديني پدر شهيد سيد علي نورالديني از روز آخر ماه مبارك رمضان به دليل بيماري مدتي را در بيمارستان هاي يزد گذرانده و مدتي است در منزل بستري است .

فرماندار در  اين ديدار  روند  بهبودي و خدمات پزشكي ارائه شده به ايشان را بررسي كرده و قول هرگونه همكاري را در ارائه روند درماني ايشان داد .

امامي در اين ديدار ضمن بيان اينكه به فرمايش حضرت امام خانواده هاي شهداء چشم و چراغ اين مملكتند گفت  شما علاوه بر فخر پدر شهيد بودن خود از سادات معظم و ريشه دار هراتيدو مايه افتخار و بركت و تداوم انقلاب اسلامي هستيد و اميدوارم هرچه زودتر بستر بيماري را با بهبودي كامل ترك كنيد و مجددا توفيق داشته باشيم در خدمت شما از خانواده شهداء خاتم سر كشي كنيم

گفتني است پدر شهيد نورالديني بازنشسته فرمانداري است و مدت مديدي از دوران خدمتي خود را در بنياد شهيد و امور ايثارگران خاتم گذرانده است  در پايان سيد اسماعيل نورالديني نيز از خدمات ارائه شده به وي در طول دوران درمان اظهار رضايت و از فرماندار و مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان قدرداني نمود.

روابط عمومي فرمانداري خاتم

گزارش تصويري عيادت فرماندار و پرسنل فرمانداري از پدر شهيد سيد علي نورالديني

آدرس کوتاه :