فرماندار خاتم: تمامي زمينه ها و مقدمات لازم براي اجراي قانون هدفمند كردن يارانه ها فراهم شده است

فرماندار خاتم: تمامي زمينه ها و مقدمات لازم براي اجراي قانون هدفمند كردن يارانه ها فراهم شده استدر همايش بزرگي كه امروز با حضور كليه فرهنگيان و جمعي از نخبگان دانش آموزان و اعضاي شوراي دانش آموزي مدارس هرات برگزار شد مباني و نحوه اجراي قانون هدفمند كردن يارانه ها توسط فرماندار شهرستان تبيين شد.

سيد ناصر امامي ميبدي در ابتداي سخنانش در اشاره به قيام خونين سالار شهيدان دشت كربلا گفت انقلاب اسلامي برآمده از قيام عاشورا است و با تأسي از نهضت خون بار ابا عبدالله الحسين راهش را تا اتصال به قيام حضرت مهدي (عج) ادامه خواهد داد. نرفتن زير بار ظلم و جور ظالمان بزگترين درسي است كه ملت عاشورايي ما از امام حسين گرفته وبا تكيه برآن همچنان تا نابودي كامل دشمنان اسلام به پيش خواهد رفت.

امامي در بخشي از سخنانش در ارتباط با قانون هدفمند كردن يارانه ها گفت : اين قانون سالهاست به عناوين مختلف مطرح بوده و اكنون پس از كار كارشناسي فراوان و دقت و تأمل كافي دولت و مجلس در 16 ماده به تصويب رسيده و پس  از تأييد شوراي نگهبان و ابلاغ دولت  در حال اجراست وي افزود در شهرستان خاتم هيچ مشكلي در زمينه ثبت نام ، معرفي شماره حساب سرپرستان خانوار نداشته ايم و واريز مبلغ به تمامي حساب ها انجام شده است . امامي خاطرنشان كرد شهرستان خاتم و به ويژه فرهنگيان شهرستان آمادگي كامل جهت اجراي اين قانون مترقي و تحول ساز را دارند .

در اين همايش كه حدود 300 تن از فرهنگيان و دانش آموزان شركت داشتند مناسبت ايام محرم نيز برنامه هايي اجرا شد.

و در پايان به سوالات جمعي از فرهنگيان توسط فرماندار پاسخ داده شد