فرماندار خاتم با پزشكان شهرستان ديدار كرد.

فرماندار خاتم با پزشكان شهرستان ديدار كرد.


به مناسبت روز پزشك و آغاز هفته دولت

در اين ديدار كه در محل شبكه بهداشت و درمان شهرستان برگزار گرديد سيد ناصر امامي فرماندار شهرستان ضمن تبريك روز پزشك و آرزوي قبولي طاعات و عبادات در ماه مبارك رمضان تصريح كرد ايران متمدن از قديم الايام درعلم طبابت سرآمد بوده است و وجود دانشمندان و پزشكاني چون ابو علي سينا و زكرياي رازي گوياي اين مطلب است و خود مستحضريد كه هنوز كتابهاي آنها در دانشگاههاي پزشكي دنيا تدريس مي شود و امروزه نيز دانشمندان و پزشكان ايران در علوم مختلف پزشكي از جمله سلولهاي بنيادي و ... در دنيا سرآمد است كه آن را مديون پزشكاني هستيم كه با اعتماد به نفس و بي نياز از ديگران در كار خود به پيش رفته و مايه كسب افتخارات بزرگ براي كشورمان شده اند.

فرماندار خاتم در ادامه افزود شهرستان خاتم داراي مردماني مهربان و سختكوش مي باشد كه به هر لحاظ محروم بوده و نيازمند توجه بيشتر بخصوص در زمينه بهداشت و درمان مي باشد اين مردم ولي نعمتان ما هستند و ما هر چه داريم از آنهاست كه بايد قدر آنها را دانسته و تا حد توان در خدمت به آنها از هيچ تلاشي دريغ نورزيم و مطمئناً خدمت شما پزشكان عزيز در اين منطقه محروم از اجر و ثواب معنوي بالايي برخوردار خواهد بود و شما عزيزان گرمي بخش و اميد دهنده به زندگي بيماران مي باشيد كه به كانون گرم خانواده خود بر مي گردند لذا اين كار شما ستودني است و اينجانب نيز به سهم خود از طرف كليه مردم شهرستان از شما عزيزان تقدير و تشكر نموده و آرزوي سلامتي و موفقيت شما را از درگاه خداوند متعال مسألت دارم .

لازم به ذكر است در پايان پزشكان شهرستان مسائل و مشكلات حوزه كاري خود و كمبودها و ... را مطرح و فرماندار محترم قول پيگيري و مساعدت نمودند و در پايان لوح تقدير و هديه اي به رسم يادبود به آنها اهداء گرديد .