شناسه : 340952

فرماندار خاتم آغاز سال تحصیلی جدید را تبریک گفت :


ن والقلم و ما یسطرون(سوره قلم آیه1) آغاز سال تحصیلی جدید،   فرا رسیدن بهار تعلیم و تربیت و باز گشایی مدارس و مراکز آموزشی و تعلیم و تربیت را به   طلاب ، اساتید ، دانشجویان ، معلمان ، دانش آموزان عزیز، و به همه ره پویان طریق علم و معنویت تبریک و تهنیت عرض   می کنم ، و از خداوند منان سال تحصیلی پرخیر و برکتی را برای همگان مسئلت دارم . امید است که علم پیشه گان فرهیخته، سال تحصیلی 90-89 را با توکل به خداوند متعال و تکیه بر معرفت، آگاهی و دانش اندوزی در جهت شکوفائی ، نو آوری و توسعه ی همه جانبه ی ایران اسلامی و شهرستان خاتم گام بردارند. سربلندی و عزت روز افزون ایران اسلامی و توفیقات همیشگی دست اندر کاران تعلیم و تربیت را در سایه ی توجهات حضرت ولی عصر(عج) و استفاده از فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی  خواستارم . در پایان امیدوارم در دهه پیشرفت و عدالت و در سالی که توسط مقام معظم رهبری   بنام سال (همت مضاعف و کار مضاعف ) مزین گردیده ، بتوانیم به کمک معلمان و دانش آموزان   عزیز شهرستان و با عزمی راسخ برای وصول به چشم اندازها و تحقق اهداف آن گام های موثری برداشته و شاهد شکوفایی استعدادهای درخشان دانش آموزان عزیز شهرستان باشیم .   انشاء الله سید ناصر امامی میبدی - فرماندار خاتم

ن والقلم و ما یسطرون(سوره قلم آیه1)

آغاز سال تحصیلی جدید،  فرا رسیدن بهار تعلیم و تربیت و باز گشایی مدارس و مراکز آموزشی و تعلیم و تربیت را به  طلاب ، اساتید ، دانشجویان ، معلمان ، دانش آموزان عزیز، و به همه ره پویان طریق علم و معنویت تبریک و تهنیت عرض  می کنم ، و از خداوند منان سال تحصیلی پرخیر و برکتی را برای همگان مسئلت دارم .

امید است که علم پیشه گان فرهیخته، سال تحصیلی 90-89 را با توکل به خداوند متعال و تکیه بر معرفت، آگاهی و دانش اندوزی در جهت شکوفائی ، نو آوری و توسعه ی همه جانبه ی ایران اسلامی و شهرستان خاتم گام بردارند.

سربلندی و عزت روز افزون ایران اسلامی و توفیقات همیشگی دست اندر کاران تعلیم و تربیت را در سایه ی توجهات حضرت ولی عصر(عج) و استفاده از فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی  خواستارم .

در پایان امیدوارم در دهه پیشرفت و عدالت و در سالی که توسط مقام معظم رهبری  بنام سال (همت مضاعف و کار مضاعف ) مزین گردیده ، بتوانیم به کمک معلمان و دانش آموزان  عزیز شهرستان و با عزمی راسخ برای وصول به چشم اندازها و تحقق اهداف آن گام های موثری برداشته و شاهد شکوفایی استعدادهای درخشان دانش آموزان عزیز شهرستان باشیم .

 انشاء الله

سید ناصر امامی میبدی - فرماندار خاتم

آدرس کوتاه :