شناسه : 345102
پیام فرماندار خاتم به مناسبت درگذشت حجت‌الاسلام یحیی‌زاده

فرماندار خاتم ، طی پیامی درگذشت مرحوم حجت‌الاسلام سیدجلال یحیی‌زاده را به مردم شریف استان یزد تسلیت گفت.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم "محمد علی شاه حسینی فرماندار "در متن این پیام آورده است :در گذشت تاثر برانگیز حضرت حجت‌السلام والمسلمین یحیی زاده نماینده محترم مردم شریف تفت و میبد را به پیشگاه حضرت بقیه‌الله الاعظم و مقام معظم رهبری و ملت شریف ایران اسلامی و مردم شریف تفت و میبد، تسلیت عرض می‌نمایم. ایشان نماینده دلسوز و پرتلاش  و مجاهدی بود که با فهم عمیق معارف اسلامی و التزام عملی به احکام الهی ،راه سعادت را درعرصه خدمت به مردم جستجو می کرد.   اینجانب ازخداوند متعال برای ایشان علو درجات و برای همه بازماندگان به ویژه خانواده محترم آن مرحوم صبر جمیل و اجر جزیل را خواهانم.  
پیام فرماندار خاتم به مناسبت درگذشت حجت‌الاسلام یحیی‌زاده

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم "محمد علی شاه حسینی فرماندار "در متن این پیام آورده است :در گذشت تاثر برانگیز حضرت حجت‌السلام والمسلمین یحیی زاده نماینده محترم مردم شریف تفت و میبد را به پیشگاه حضرت بقیه‌الله الاعظم و مقام معظم رهبری و ملت شریف ایران اسلامی و مردم شریف تفت و میبد، تسلیت عرض می‌نمایم.

ایشان نماینده دلسوز و پرتلاش و مجاهدی بود که با فهم عمیق معارف اسلامی و التزام عملی به احکام الهی ،راه سعادت را درعرصه خدمت به مردم جستجو می کرد.

 

اینجانب ازخداوند متعال برای ایشان علو درجات و برای همه بازماندگان به ویژه خانواده محترم آن مرحوم صبر جمیل و اجر جزیل را خواهانم.

 

آدرس کوتاه :