شناسه : 11617712

غدیر ، ریزش باران الطاف رحمانی بر گلزار جان‏ های تشنه است .


قال رسول‌الله «ص» : «من كنت مولاه فهذا علي مولا» غدیر، تجلی خواست خالق، روح آفرینش، برانگیزاننده ستایش و دست های بلندی است که انسان خاکی را به افلاک می‏ کشاند. غدیر، فقط یک واقعه تاریخى نیست، بلکه اعتقاد ماست. غدیر، تائیدی بر مسئله ولایت از امام علی(ع) تا امام زمان(عج) و ولایت فقیه در زمان غیبت آن خورشید فروزان است. غدیر تداوم رسالت محمد(ص) در ولایت علی(ع) است. غدیر عید پیمان و میثاق و عهد است. غدیر عید عدالت و رهبری است. عيد ولايت و امامت فرا مي‌رسد و شيعيان جهان به شكرانه تكميل دين و تتميم نعمت، همگان با عرشيان و فرشيان اين روز بزرگ را جشن خواهند گرفت. یارب به حق غدیر و مولای غدیر با دست علی و مرتضی دستم گیر تا همره قدسیان فرستم صلوات فریاد زنم ز فرط شادی تکبیر   عید سعید غدیر خم بر همگان مبارکباد   روابط عمومی فرمانداری شهرستان خاتم  

قال رسول‌الله «ص» : «من كنت مولاه فهذا علي مولا»


غدیر، تجلی خواست خالق، روح آفرینش، برانگیزاننده ستایش و دست های بلندی است که انسان خاکی را به افلاک می‏ کشاند.
غدیر، فقط یک واقعه تاریخى نیست، بلکه اعتقاد ماست. غدیر، تائیدی بر مسئله ولایت از امام علی(ع) تا امام زمان(عج) و ولایت فقیه در زمان غیبت آن خورشید فروزان است.
غدیر تداوم رسالت محمد(ص) در ولایت علی(ع) است. غدیر عید پیمان و میثاق و عهد است. غدیر عید عدالت و رهبری است. عيد ولايت و امامت فرا مي‌رسد و شيعيان جهان به شكرانه تكميل دين و تتميم نعمت، همگان با عرشيان و فرشيان اين روز بزرگ را جشن خواهند گرفت.

یارب به حق غدیر و مولای غدیر

با دست علی و مرتضی دستم گیر

تا همره قدسیان فرستم صلوات

فریاد زنم ز فرط شادی تکبیر

 

عید سعید غدیر خم بر همگان مبارکباد

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان خاتم

 آدرس کوتاه :