طي مراسمي از دانش آموزان ممتاز فرهنگي تجليل شد .

طي مراسمي از دانش آموزان ممتاز فرهنگي تجليل شد .


طي مراسمي از دانش آموزان ممتاز فرهنگي تجليل شد .
فرماندار خاتم با اشاره به تأكيد حضرت امام خميني(ره) به بهره گيري و استفاده ازتأليفات و انديشه هاي استاد مطهري قشر جوان و نوجوان را به استفاده از انديشه هاي آن بزرگوار فرا خوانده و تصريح كردتأليفات استاد مطهري از گرانبهاترين منابعي است كه تا كنون در جهت رشد و تكامل انسانيت در مسير الهي منتشر شده و لازم است كه دانش آموزان از اين منابع ارزشمند استفاده نمايند و اينجانب از مدير آموزش و پرورش و معلمين عزيز مي خواهم كه در جهت مطالعه آثار استاد مطهري در كليه مدارس و تجهيز كتابخانه هاي مدارس از آثار ارزشمند اين استاد برنامه ريزي نمايند.
آقاي امامي در ادامه سخنان خود با اشاره به نزديكي انتخابات دهمين دوره رياست جمهوري تصريح كرد وظيفه ديني و شرعي همه مردم است كه در انتخابات شركت نمايند و با رأي خود رئيس جمهور موردنظر و اصلح را انتخاب كنند و انشاءا... با حضور حداكثري مردم تمامي نقشه هاي شوم دشمنان عليه جمهوري اسلامي نقش بر آب خواهد شد و شما معلمين مي توانيد زمينه ساز حضور حداكثري دانش آموزان واجد شرايط در انتخابات باشيد.
لازم به ذكر است در پايان اين مراسم از يكي از دانش آموزان ابتدايي خواسته شد در يك جمله روز معلم را به معلمين تبريك عرض نمايد كه ايشان با تبريك روز معلم گفت همه ما بايد در انتخابات شركت نمائيم و كانديد خوب خود را انتخاب كنيم كه مورد استقبال و تشويق حاضرين واقع گردد.
 
                                                                                                                                                                                  
                                                                                                                                                                           اكبر شمسي
    
                                   
                                                                                                                                                               روابط عمومي فرمانداري خاتم