شناسه : 339492

ضيافت افطاری مددجویان سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره ) با حضور فرماندار خاتم


همزمان با هفته اطعام اکرام ، ضیافت افطاری مددجویان کمیته امداد امام خمینی و بهزیستی در محل كميته امداد امام خميني شهرستان خاتم برگزار شد . به گزارش روابط عمومی فرمانداري شهرستان خاتم ، "محمدعلي شاه حسيني " در جمع ایتام مددجو  حضور آنان در جمع مسئولان را باعث خوشبختی دانست و از مردم  مومن خواست در این هفته در اطعام نیازمندان بیشتر تلاش کنند. ايشان مددجویان را بهترین بندگان خدا دانست و بر حل مشکلات آنان تاکید کرد. لازم به ذكر است : اعتبار اختصاص یافته جهت برگزاری این مراسم از سوی دفتر مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) و جهت اطعام نیازمندان و مددجویان این دو سازمان حمایتی در مناطق محروم و آسیب دیده کشور تامین گردیده است.  

همزمان با هفته اطعام اکرام ، ضیافت افطاری مددجویان کمیته امداد امام خمینی و بهزیستی در محل كميته امداد امام خميني شهرستان خاتم برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداري شهرستان خاتم ، "محمدعلي شاه حسيني " در جمع ایتام مددجو  حضور آنان در جمع مسئولان را باعث خوشبختی دانست و از مردم  مومن خواست در این هفته در اطعام نیازمندان بیشتر تلاش کنند.

ايشان مددجویان را بهترین بندگان خدا دانست و بر حل مشکلات آنان تاکید کرد.

لازم به ذكر است : اعتبار اختصاص یافته جهت برگزاری این مراسم از سوی دفتر مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) و جهت اطعام نیازمندان و مددجویان این دو سازمان حمایتی در مناطق محروم و آسیب دیده کشور تامین گردیده است.

 

آدرس کوتاه :