شناسه : 339532

ضيافت افطاري رهبري به اتمام رسيد


به گزارش روابط عمومي فرمانداري خاتم   امسال حدود 1500نفر از مددجویان سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره ) در شهرستان خاتم از سفره ضيافت رهبري بهره مند شدند. اعتبار اختصاص یافته جهت برگزاری این مراسم از سوی دفتر مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) و جهت اطعام نیازمندان و مددجویان این دو سازمان حمایتی در مناطق محروم و آسیب دیده کشور تامین گردیده بود كه با همكاري سازمان هلال احمر نسبت به برگزاري اين مراسم اقدام شد. این طرح به مدت سه شب از بيست ويكم مرداد ماه لغایت بیست و سوم در سه نقطه از بخش مرکزی شهرستان خاتم شامل شهر هرات ، روستای بختیاری و روستای فتح آباد برگزار گرديد . لازم به ذكر است : فرماندار خاتم نيز در جمع ایتام مددجو  حضور  يافته و بر حل مشکلات آنان تاکید کرد.


به گزارش روابط عمومي فرمانداري خاتم  امسال حدود 1500نفر از مددجویان سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره ) در شهرستان خاتم از سفره ضيافت رهبري بهره مند شدند.

اعتبار اختصاص یافته جهت برگزاری این مراسم از سوی دفتر مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) و جهت اطعام نیازمندان و مددجویان این دو سازمان حمایتی در مناطق محروم و آسیب دیده کشور تامین گردیده بود كه با همكاري سازمان هلال احمر نسبت به برگزاري اين مراسم اقدام شد.

این طرح به مدت سه شب از بيست ويكم مرداد ماه لغایت بیست و سوم در سه نقطه از بخش مرکزی شهرستان خاتم شامل شهر هرات ، روستای بختیاری و روستای فتح آباد برگزار گرديد .

لازم به ذكر است : فرماندار خاتم نيز در جمع ایتام مددجو  حضور  يافته و بر حل مشکلات آنان تاکید کرد.

آدرس کوتاه :