شناسه : 338952

صعود کوهنوردان شهرستان خاتم بر فراز علم کوه دومین قله مرتفع کشور


  با گزارش روابط عمومي فرمانداري خاتم کوهنوردان شهرستان خاتم شامل گروه آقایان و بانوان   قله علم کوه استان مازندران را   با ارتفاع 4850 متر فتح نمودند . " احمد شریف بیگی " رییس هیأت کوهنوردی شهرستان خاتم در این خصوص گفت : گروه کوهنوردی شهرستان خاتم در صعودی مشترک با کوهنوردانی از شهرستانهای بافت استان کرمان و   قائم شهر استان مازندران توانستند به قله علم کوه صعود کنند . قله علم کوه واقع در استان مازندران و منطقه کلاردشت می باشد و از مجموع 160 قله بالای 4000 متری در این منطقه از مرتفع ترین آنها می باشد . گروه کوهنوردی شهرستان خاتم تا کنون با همت و تلاش و عشق و علاقه گروه توانسته است   به اکثر قلل مرتفع و معروف کشور ازجمله دماوند صعود   نماید ، ولی این اولین باری است که گروه کوهنوردی بانوان شهرستان خاتم   موفق به صعود یکی از مرتفع ترین کوههای کشور شدند. لازم به ذكر است : گروه کوهنوردی شهرستان خاتم علاوه بر برنامه های منظم هفتگی   صعود به کوههای حوزه شهرستان و تمرینات آمادگی جسمانی ، هر ماه یک صعود به قلل بالای 4 هزار متر خارج از استان را در برنامه های خود دارد .  

 

با گزارش روابط عمومي فرمانداري خاتم کوهنوردان شهرستان خاتم شامل گروه آقایان و بانوان  قله علم کوه استان مازندران را  با ارتفاع 4850 متر فتح نمودند .

" احمد شریف بیگی " رییس هیأت کوهنوردی شهرستان خاتم در این خصوص گفت : گروه کوهنوردی شهرستان خاتم در صعودی مشترک با کوهنوردانی از شهرستانهای بافت استان کرمان و  قائم شهر استان مازندران توانستند به قله علم کوه صعود کنند .

قله علم کوه واقع در استان مازندران و منطقه کلاردشت می باشد و از مجموع 160 قله بالای 4000 متری در این منطقه از مرتفع ترین آنها می باشد .

گروه کوهنوردی شهرستان خاتم تا کنون با همت و تلاش و عشق و علاقه گروه توانسته است  به اکثر قلل مرتفع و معروف کشور ازجمله دماوند صعود  نماید ، ولی این اولین باری است که گروه کوهنوردی بانوان شهرستان خاتم  موفق به صعود یکی از مرتفع ترین کوههای کشور شدند.

لازم به ذكر است : گروه کوهنوردی شهرستان خاتم علاوه بر برنامه های منظم هفتگی  صعود به کوههای حوزه شهرستان و تمرینات آمادگی جسمانی ، هر ماه یک صعود به قلل بالای 4 هزار متر خارج از استان را در برنامه های خود دارد .

 

آدرس کوتاه :