زاده رحمانی، فرماندار شهرستان خاتم که در جلسه شورای اداری شهرستان سخن می گفت به موفقیت های قابل توجه دولت در عرصه سیاست داخلی و خارجی اشاره و یادآور شد خوشبختانه با حمایت مقام معظم رهبری، دولت تدبیر و امید توانسته در عرصه های منطقه ای و بین المللی از منافع کشور دفاع و در عرصه داخلی نیز شاهد یک آرامش و ثبات داخلی و یک انضباط بی نظیر اقتصادی هستیم و تخصیص به موقع اعتبارات و توجه دولت به توسعه روستاها و مناطق محروم، فرصتی است که ما باید برای توسعه شهرستان حداکثر استفاده را از آن به عمل آوریم.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر 28 درصد از محصولات کشاورزی استان یزد در شهرستان خاتم تولید می شود، اضافه کرد خوشبختانه با حمایت استاندار و پیگیری های به عمل آمده شاهد شروع احداث چند واحد صنعتی در حوزه های فولاد و کاشی در شهرستان هستیم و در زمینه گردشگری نیز اولین مجتمع رفاهی و گردشگری شهرستان با پیشرفت فیزیکی 80 درصد در حال ساخت بوده و اعتبارات قابل توجهی نیز جهت مرمت قلعه ها ، کاروانسراها و بهسازی و معرفی جاذبه های توریستی و اکوتوریستی شهرستان در نظر گرفته شده است.

ایشان همچنین از روسای ادارات خواست دارای برنامه مدون کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت در حوزه کاری خود بوده و رعایت انضباط ادارای و اجتماعی و حفظ و صیانت از اموال عمومی را سرلوحه کارهای خود قرار دهند.

زاده رحمانی سپس به هفته بسیج اشاره و با توجه به رشادت و دلاور مردی های بسیجیان در هشت سال دفاع مقدس و جایگاه رفیع بسیج در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، خواستار همکاری و تشریک مساعی کلیه ادارات و نهادهای شهرستان جهت بزرگداشت هفته بسیج و برگزاری مراسم این هفته شد.

در این جلسه که به میزبانی حجت الاسلام و المسلمین رضایی، امام جمعه هرات برگزار شد ابتدا امام جمعه مرکز شهرستان به ارائه مباحثی در زمینه پرهیز از تهمت و افترا و اهمیت دادن به مقوله امر به معروف و نهی از منکر و لزوم جلب رضایت مردم پرداخت و از مسئولین شهرستان و استان به خاطر حمایت از سرمایه گذاری در شهرستان خاتم تشکر نمود.

سپس سرهنگ پاسدار غلامرضا فتحی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه خاتم نسبت به ارائه برنامه های ویژه گرامیداشت هفته بسیج در شهرستان اقدام و از مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان دعوت نمود با پرسنل زیر مجموعه حضور پر رنگی در مراسم ویژه هفته بسیج داشته باشند.

در ادامه این جلسه روسای ادارات جهاد کشاورزی و شبکه بهداشت و درمان به ارائه گزارش کار خود پرداخته و در پایان بخشدار مرکزی در خصوص بسته توسعه روستایی و نحوه پرداخت تسهیلات به متقاضیان سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال در روستاها توضیحاتی را ارائه نمود.


DSC_0157.JPG DSC_0161.JPG 1.jpg 4.jpg 2.jpg 5.jpg 6.jpg 8.jpg
بله