شهرستان خاتم در زمینه فرهنگی و هنری ظرفیت و توانمندی ویژه ای دارد

شهرستان خاتم در زمینه فرهنگی و هنری ظرفیت و توانمندی ویژه ای داردبه گزارش  روابط عمومی فرمانداری خاتم،مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد در جمع مسوولان انجمن های فرهنگی و هنری خاتم اظهار داشت : این شهرستان در سه راهی فرهنگی و بین استان های یزد، کرمان و فارس قرار گرفته که این موضوع موجب تمایز فرهنگ این شهرستان نسبت به دیگر شهرسان های استان یزد شده است .

علی غیاثی ، ظرفیت و توانمندیهای این شهرستان در زمینه های فرهنگی و هنری را ویژه خواند و صداقت و صراحت را از ویژگیهای بارز مردم خاتم برشمرد و افزود: ایمان، اعتقاد ، باور و روحیه کار و تلاش مردم این سامان همواره زبانزد خاص و عام است.

فرماندار خاتم نیز در این نشست گفت: این شهرستان در زمینه های مختلف فرهنگی و هنری از ظرفیت های بالایی برخوردار است و باید با بکارگیری این توانمندیها زمینه توسعه شهرستان را فراهم ساخت.

'محمد زاده رحمانی'، بابیان اینکه انجمن های فرهنگی و هنری خاتم از لحاظ بودجه و اعتبارات ضعیف هستند، مساعدت و حمایت از انجمن های فرهنگی و هنری این شهرستان را خواستار شد .

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خاتم نیز در این نشست طی سخنانی به توانمندیهای بالای فرهنگی و هنری این شهرستان اشاره و توجه بیشتر به حوزه فرهنگ و هنر این شهرستان را خواستار شد.

اسدالله نجفیان افزود: هم اکنون بیش از 50 کانون فرهنگی و موسسه زیر نظر این اداره فعالیت می کنند.