شناسه : 338752
مدیر عامل يك شرکت تحت پوشش مرکز رشد فناوری خاتم:

شهرستان خاتم توانايی تبدیل به قطب تولید محصولات گلخانه‌ای استان را دارد


  مدیر عامل شرکت خدمات فنی و مهندسی کشاورزی لاجورد خاتم گفت: شهرستان خاتم با وجود منابع آبی فراوان، زمین‌های حاصل‌خیز، نیروی کار جوان و فعال، توانايی تبدیل شدن به قطب گلخانه‌ای استان را دارد. "احسان سهامیان" در گفت‌وگو با روابط عمومي فرمانداري خاتم   : با بیان این که شهرستان خاتم 25 درصد از کل کشاورزی استان را تشکیل می‌دهد و در تولید محصولاتي همچون گندم، جو، ذرت ، پسته و دانه‌هاي روغنی رتبه اول استان را دارا است، افزود: اما با این وجود، متاسفانه نتایج و پیامدهای اقتصادی این عناوين در خانواده‌ها و سطح زندگی مردم این منطقه مشاهده نمی‌شود . وي خاطرنشان كرد: برای بالا بردن سطح محصولات کشاورزی باید روش‌های جدید را جایگزین شیوه‌های سنتي در کشاورزی کنیم. سهامیان اظهار امیدواری کرد؛ با تلاش و اراده‌ي مضاعف و با استفاده از پتانسیل‌های موجود در شهرستان بتوایم مقام اول تولید محصولات گلخانه‌ای استان را نیز در آینده نزدیک به ارمغان آوریم . گفتنی است؛ شرکت لاجورد از موسسات تحت پوشش مرکز رشد فناوری شهرستان خاتم می‌باشد که اولین همایش گلخانه را در اين شهرستان با هدف توسعه کشت‌های گلخانه‌ای برگزار نمود .  
مدیر عامل يك شرکت تحت پوشش مرکز رشد فناوری خاتم:

 مدیر عامل شرکت خدمات فنی و مهندسی کشاورزی لاجورد خاتم گفت: شهرستان خاتم با وجود منابع آبی فراوان، زمین‌های حاصل‌خیز، نیروی کار جوان و فعال، توانايی تبدیل شدن به قطب گلخانه‌ای استان را دارد.

"احسان سهامیان" در گفت‌وگو با روابط عمومي فرمانداري خاتم  : با بیان این که شهرستان خاتم 25 درصد از کل کشاورزی استان را تشکیل می‌دهد و در تولید محصولاتي همچون گندم، جو، ذرت ، پسته و دانه‌هاي روغنی رتبه اول استان را دارا است، افزود: اما با این وجود، متاسفانه نتایج و پیامدهای اقتصادی این عناوين در خانواده‌ها و سطح زندگی مردم این منطقه مشاهده نمی‌شود .

وي خاطرنشان كرد: برای بالا بردن سطح محصولات کشاورزی باید روش‌های جدید را جایگزین شیوه‌های سنتي در کشاورزی کنیم.

سهامیان اظهار امیدواری کرد؛ با تلاش و اراده‌ي مضاعف و با استفاده از پتانسیل‌های موجود در شهرستان بتوایم مقام اول تولید محصولات گلخانه‌ای استان را نیز در آینده نزدیک به ارمغان آوریم .

گفتنی است؛ شرکت لاجورد از موسسات تحت پوشش مرکز رشد فناوری شهرستان خاتم می‌باشد که اولین همایش گلخانه را در اين شهرستان با هدف توسعه کشت‌های گلخانه‌ای برگزار نمود .

 

آدرس کوتاه :