شهرستان خاتم آماده پذيرايي از مهمانان نوروزي

شهرستان خاتم آماده پذيرايي از مهمانان نوروزيبه گزارش روابط عمومي فرمانداري خاتم ، سيد ناصر امامي فرماندار خاتم با اعلام اين خبر تصريح كرد با برنامه ريزي انجام شده در ستاد تسهيلات نوروزي ، شهرستان خاتم آمادگي لازم را براي پذيرايي از مهمانان نوروزي خواهد داشت.

وي افزود با در نظر گرفتن مهمانسراي فرهنگيان هرات و 10 مدرسه در شهر هاي هرات و مروست هرشبانه روز ظرفيت پذيرايي و اسكان 1500 نفر مهمان را خواهيم داشت و علاوه بر آن حدود 30 چادر نيز در پاركها و اماكن تفريحي جهت اسكان موقت مسافران نصب خواهد شد .

امامي در ادامه با اشاره به موقعيت شهرستان اظهار داشت شهرستان خاتم به عنوان چهار راه مواصلاتي استان هاي اصفهان و مركزي را به استان هاي جنوبي متصل مي كند از طرف ديگر مركز استان را به شهرستان ني ريز از توابع استان فارس متصل مي نمايد به همين لحاظ هر ساله شاهد عبور مسافران زيادي از اين مسير ها مي باشيم و بر همين اساس تمهيدات لازم جهت بازديد مهمانان از اماكن تاريخي و طبيعي فراهم شده است .

فرماندار در پايان از مهمانان نوروزي خواست در صورت عبور از شهرستان خاتم از اماكن تاريخي همانند قلعه مروست ، بقعه شيخ عبدالله مروست ، قلعه ملكي هرات ، پارك تفريحي سرچشمه هرات ‌، منطقه كر كرخنگان و جنگلهاي باغ شادي و باغ معدن بازديد نمايند .