شناساندن ظرفیت‌های گردشگری نیازمند تلاش مسئولان است

شناساندن ظرفیت‌های گردشگری نیازمند تلاش مسئولان است


فرماندار شهرستان خاتم

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم "محمد علی شاه حسینی" فرماندار درجلسه ستاد تسهیلات نوروزی این شهرستان اظهار داشت: شهرستان خاتم  دارای ظرفیت‌های زیادی در بخش میراث فرهنگی و گردشگری است که لازم است مسئولان دستگاه‌های ذیربط این ظرفیت‌ها را شناسایی و معرفی کنند.

وی افزود: با توجه به اهمیت صنعت گردشگری در توسعه اقتصادی و فرهنگی جامعه شناسایی و استفاده از ظرفیت‌های گردشگری تاریخی و طبیعی شهرستان  ضروری است.

شاه حسینی با اشاره به اینکه شهرستان خاتم ظرفیت‌های بسیاری در حوزه گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی دارد، اضافه کرد:ویژه برنامه های خوبی در سال گذشته من جمله درروز شهرستان انجام شد که نقش بسیار خوبی درشناساندن این منطقه به هم استانیها داشت.

فرماندار خاتم همچنین به ویژه برنامه های روز شهرستان اشاره وافزود: باید تلاش شود درروز شهرستان برنامه های متنوع ورزشی ، پخت غذاهای محلی وسایر برنامه های دیگر برگزار گردد تا مردم استان و کشور از طریق صدا وسیما با استعدادهای ویژه این شهرستان آشنا گردند.

درادامه این جلسه علی اکبر دهقان رئیس میراث فرهنگی شهرستان گزارشی از برنامه های سال گذشته وبرنامه های که درسال جاری انجام خواهد شد ارائه و خواستار همکاری ادارات درجهت اجرای هرچه بهتر برنامه ها شد.