شناسه : 348122
با سخنرانی استاد پناهیان؛

ششمین یادواره تنها شهید طلبه شهرستان خاتم برگزار می شود


به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم "حجت الاسلام مهدی قره چایی" دبیر  ششمین یادواره تنها شهید طلبه شهرستان خاتم گفت ؛ششمین یادواره تنها شهید طلبه شهرستان خاتم در جوار گلزار شهید گمنام روستای شهریاری سفلی با  سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین حاج احمد پناهیان و مداحی حاج مجتبی رمضانی برگزار می شود . وی زمان اجرای این مراسم را  دوشنبه ۲۸ مرداد ماه همزمان با نماز مغرب و عشاء اعلام کرد. دبیر یادواره ششمین یادواره تنها شهید طلبه افزود ؛درحاشیه این مراسم گروه فرهنگی هنری  فدک به اجرای برنامه می پردازد. وی خاطر نشان کرد ؛  نمایشگاه نماز و شهادت و عکس شهدا و رزمندگان دفاع مقدس هم  در این مکان برپا می شود . قره چایی در پایان به منظور ترویج ازدواج  آسان  گفت ؛مراسم عقد دو جوان  با حضورحجت الاسلام و المسلمین حاج احمد پناهیان برگزار می شود . وی  همچنین از همشهریانی  که خواستار ازدواج آسان هستند برای حضور در این مراسم و جاری شدن  خطبه عقد  آنها  دعوت بعمل آورد.  
با سخنرانی استاد پناهیان؛

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم "حجت الاسلام مهدی قره چایی" دبیر  ششمین یادواره تنها شهید طلبه شهرستان خاتم گفت ؛ششمین یادواره تنها شهید طلبه شهرستان خاتم در جوار گلزار شهید گمنام روستای شهریاری سفلی با  سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین حاج احمد پناهیان و مداحی حاج مجتبی رمضانی برگزار می شود .

وی زمان اجرای این مراسم را  دوشنبه ۲۸ مرداد ماه همزمان با نماز مغرب و عشاء اعلام کرد.

دبیر یادواره ششمین یادواره تنها شهید طلبه افزود ؛درحاشیه این مراسم گروه فرهنگی هنری  فدک به اجرای برنامه می پردازد.

وی خاطر نشان کرد ؛  نمایشگاه نماز و شهادت و عکس شهدا و رزمندگان دفاع مقدس هم  در این مکان برپا می شود .

قره چایی در پایان به منظور ترویج ازدواج  آسان  گفت ؛مراسم عقد دو جوان  با حضورحجت الاسلام و المسلمین حاج احمد پناهیان برگزار می شود.

وی  همچنین از همشهریانی  که خواستار ازدواج آسان هستند برای حضور در این مراسم و جاری شدن  خطبه عقد  آنها  دعوت بعمل آورد.

 

آدرس کوتاه :