سيد ناصر امامي ميبدي از فرمانداري خاتم استعفا داد

سيد ناصر امامي ميبدي از فرمانداري خاتم استعفا دادسید ناصر امامی دلیل استعفای خود را کاندیداتوری در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی  دانست و اعلام کرد به دلیل شناخت عمیقی که در این مدت از نیازها و مشکلات شهرستان زیبا و محروم خاتم بدست آوردم حل بسیاری از این مشکلات از حیطه وظایف و اختیارات فرماندار خارج است و پیگیری های وسیعتری را در سطح کلان کشوری و قانونگذاری می طلبد تصمیم گرفته ام بخت خود را در عرصه قانونگذاری در نمایندگی  مجلس بیازمایم .

وی خاطر نشان کرد: انشاا... در موقع خود و در فرصت قانونی برنامه ها و راهبردهای خود را به اطلاع مردم شریف حوزه انتخابیه خواهم رساند.

امامی در پایان تاکید کرد در اين مدت به منظور ارتفاء جایگاه شهرستان خاتم در بین شهرستان های استان یزد و رسیدن به حق واقعی این شهرستان تلاش نموده ام  و از قصورات و کوتاهی های احتمالی در انجام وظیفه از عموم شهروندان شریف و نجیب و خونگرم شهرستان خاتم عذرخواهی میکنم و همچنین لازم است از حسن اعتماد استاندار محترم و معاونین ایشان  و مدیران استان و شهرستان و ائمه جمعه شهرهای هرات و مروست تقدیر و تشکر بعمل آورم.

شایان ذکر است که طی حکمی از طرف استاندار یزد غلامرضا عطایی بخشدار مرکزی خاتم با حفظ سمت به عنوان سرپرست فرمانداری خاتم منصوب گردید.

متن استعفا و خداحافظي سيد ناصر امامي ميبدي به شرح ذيل است :