سفر استاندار یزد به شهرستان خاتم (به نقل از سایت استانداری)

سفر استاندار یزد به شهرستان خاتم (به نقل از سایت استانداری)


سفر استاندار یزد به شهرستان خاتم (به نقل از سایت استانداری)
سفر استاندار یزد به شهرستان خاتم

استاندار يزد در ادامه سفرهای شهرستانی، با حضور در شهرستان خاتم از نزدیک در جریان میزان پیشرفت و مشکلات پروژه های عمرانی این شهرستان خصوصا چگونگي اجراي مصوبات سفر پرخیر و برکت مقام معظم رهبري(مدظله العالی) و سفر اول و دوم هیات دولت قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، محمدرضا فلاح زاده در این سفر که معاونین استاندار و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی نیز حضور داشتند در گفتگو با خبرنگاران در خصوص مصوبات این سفر گفت: در این سفر بیش از 70 مصوبه به تصویب رسید که از جمله اين مصوبات گازرساني بود كه در دستور كار جدي مديريت ارشد استان و شركت گاز قرار گرفت و اميدواريم كه با پيگيري هايي صورت گرفته سرعت عمليات بيشتر شود. وی افزود: مقرر شد 60 درصد از بخش مركزي يعني شهر هرات در دستور عمليات گاز رساني قرار بگيرد.
فلاح زاده ادامه داد: تاسیس درمانگاه تامین اجتماعی، افتتاح پاسگاه انتظامی روستای ایثار، راه اندازی نمایندگی ادارات بخش مروست، برق رسانی به روستاهای بالای 15 خانوار و 8 حاقه چاه منطقه مروست، احداث مخزن 200 متر مکعبی، تصویب راه اندازی دانشگاه پیام نور، ایجاد دبیرستان نمونه دولتی از جمله مصوبات این سفر به شمار می رود.
استاندار یزد با بیان این که در حوزه راه سازي تسريع در عملیات زیرسازی جاده مروست به مهر دشت بود كه امیدواریم تا پايان سال 89 به اتمام برسد ادامه داد:  اختصاص یک میلیارد تومان جهت پوشش انهار و کارهای آب و خاک کشاورزی از دیگر مصوبات نشست شورای اداری شهرستان خاتم به شمار می رفت.
وی اضافه کرد: صدور مجوز چاه اضطراري براي روستاهاي كرخنگان، چنارناز ، حسن آباد خوانسار و كوشك (چاه به جاي قنات ) نیز در دستور کار قرار گرفت.
فلاح زاده با بیان این که برخی دستگاهها تعهد کردند خودرو مورد نیاز ادارت در شهرستان را فراهم آورند اظهار داشت: همچنین مطالعه و شروع عملیات اجرایی مجتمع ادارات شهرستان خاتم نیز در دستور کار قرار گرفت.
استاندار در پايان اظهار اميدواري نمود: كه اين سفرها و تصميم‌ها گامي باشد در جهت توسعه مناطق محروم و انشاءا... كه مديران استان نيز با توجه ويژه به اين مناطق دين بزرگ خود را به اين مردم ادا نمايند.
در ادامه برنامه سفر استاندار، فرماندار شهرستان و هيات همراه از خانواده هاي شهيدان والا مقام مرتضي دهستاني و جعفر استبرقي در شهر هرات و شهيد فلاحتي در شهر مروست بازديد و ضمن اداي احترام به خانواده معزز اين شهدا مسائل و مشكلات آنها را بررسي کرده و تصمیمات لازم اتخاذ شد.
شایان ذکر است استاندار یزد در ادامه این نشست ضمن بازدید از پروژه های عمرانی این شهرستان در جریان میزان پیشرفت و مشکلات آنها قرار گرفت و دستورات لازم را صادر کرد.