شناسه : 338392
امام جمعه هرات

سعادت ملت در گرو عمل به وصایای امام (ره) و شهیدان است


امام جمعه هرات گفت: سعادت حقیقی ملت ما در گرو عمل به وصایای امام راحل (ره) و شهیدان گلگون كفن انقلاب اسلامی است . به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان خاتم ، حجت الاسلام والمسلمین ' مصطفی فاطمی بصیر ' در خطبه های نماز جمعه این شهر افزود: حضرت امام خمینی (ره) به ملت ما در سطح دنیا افتخار و آبرو بخشید و مایه سعادت مسلمانان شد . وی اضافه كرد: اگر امروز در سطح دنیا امت اسلام با قدرت و در قالب موج بیداری اسلامی در برابر آمریكا و حامیان منطقه ای و جهانی او ایستادگی می كنند بخاطر انقلاب اسلامی و تلاش های امام راحل (ره) می باشد . امام جمعه هرات گفت: باید همواره در جهت تحقق وصایا و خواسته های نورانی امام (ره) و شهیدان سرفراز انقلاب اسلامی تلاش كنیم . فاطمی تاكید كرد: تا این راه نورانی و مقدس ادامه دارد بدون شك هیچ دشمنی نمی تواند در مقابل عظمت اسلام و انقلاب مقدس اسلامی ما ایستادگی كند . امام جمعه هرات همچنین به یوم الله 15 خرداد و نقش آن در تاریخ انقلاب اسلامی بصورت مفصل سخنرانی كرد . مراسم معنوی ایام البیض رجب و اعتكاف از دیگر مواردی بود كه در خطبه های نماز جمعه هرات به آن پرداخته شد .  
امام جمعه هرات

امام جمعه هرات گفت: سعادت حقیقی ملت ما در گرو عمل به وصایای امام راحل (ره) و شهیدان گلگون كفن انقلاب اسلامی است .

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان خاتم ، حجت الاسلام والمسلمین ' مصطفی فاطمی بصیر ' در خطبه های نماز جمعه این شهر افزود: حضرت امام خمینی (ره) به ملت ما در سطح دنیا افتخار و آبرو بخشید و مایه سعادت مسلمانان شد .

وی اضافه كرد: اگر امروز در سطح دنیا امت اسلام با قدرت و در قالب موج بیداری اسلامی در برابر آمریكا و حامیان منطقه ای و جهانی او ایستادگی می كنند بخاطر انقلاب اسلامی و تلاش های امام راحل (ره) می باشد .

امام جمعه هرات گفت: باید همواره در جهت تحقق وصایا و خواسته های نورانی امام (ره) و شهیدان سرفراز انقلاب اسلامی تلاش كنیم .

فاطمی تاكید كرد: تا این راه نورانی و مقدس ادامه دارد بدون شك هیچ دشمنی نمی تواند در مقابل عظمت اسلام و انقلاب مقدس اسلامی ما ایستادگی كند .

امام جمعه هرات همچنین به یوم الله 15 خرداد و نقش آن در تاریخ انقلاب اسلامی بصورت مفصل سخنرانی كرد .

مراسم معنوی ایام البیض رجب و اعتكاف از دیگر مواردی بود كه در خطبه های نماز جمعه هرات به آن پرداخته شد .

 

آدرس کوتاه :