سرپرست فرمانداری خاتم فرارسیدن عید بزرگ مسلمین، عید فطر را به مسلمانان و مردم مومن و خدا جوی شهرستان خاتم تبریک و تهنیت گفت.

سرپرست فرمانداری خاتم فرارسیدن عید بزرگ مسلمین، عید فطر را به مسلمانان و مردم مومن و خدا جوی شهرستان خاتم تبریک و تهنیت گفت.


پیام تبریک سرپرست فرمانداری خاتم به مناسبت عید سعید فطر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم "غلامرضا عطائی"سرپرست فرمانداری خاتم در این پیام آورده است ؛بهار معنويت با ماه رمضان رخت برمي بندد و يخ هاي عصيان و نافرماني، با زمزمه هاي نيمه شب رمضان و ترنم دعاي رمضانيان آب مي شود.در عيد فطر پيروزي فطرت بر نفس را جشن گرفت. عيد فطر، جشن بازگشت به فطرت پاك انساني به بركت يك ماه عبادت خالصانه و تلاش براي زدودن زنگارهاي گناه و انحراف و جهالت از دل ها و جان ها در طول ماه مبارك رمضان است. عيد فطر براي آنان كه رمضان را آنگونه كه شايسته است درك كرده اند، روز اعلام پيروزي برطاغوت نفس است و روز شكر به درگاه الهي به خاطر آنچه در ضيافت خويش ما را به آن مهمان نمود و به سوي آن هدايت فرمود.

اینجانب ضمن آرزوي قبولي طاعات و عبادات مومنين ، حلول ماه شوال و عيد سعيد فطر را به همه مسلمانان جهان ،  و به ويژه مردم شريف و متدين خاتم  تبريك و تهنيت عرض نموده و سعادت همگان را از آستانه ربوبي مسئلت مي نمايم .

اميد است كه ذات باري تعالي به همه ما توفيق عطا فرمايد كه دست آوردهاي معنوي اين ماه و فضيلت هاي ميهماني خدا را به عنوان اندوخته هاي ارزشمند براي كسب مراتب ترقي و تكاملي انساني و الهي سرلوحه امور خود قرار دهيم.