شناسه : 1470388
پیام سرپرست فرمانداری خاتم به مناسبت گرامیداشت 16آذرماه روز دانشجو

سرپرست فرمانداری خاتم در پیامی ضمن گرامی داشت 16آذرماه روز دانشجو این روز را به همه دانشجویان این شهرستان تبریک گفت.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم "غلامرضا عطائی"در این پیام   آورده است : 16 آذر همواره یادآور حضور درخشان و شجاعانه دانشجویان گرانقدر و دانشگاهیان والا مقام در مبارزات ضد استعماری و ضد استبدادی مردم ایران است. دانشجويي كه در مكتب حسيني بالنده و رشد يافته است در تمامي عرصه هاي علمي ،سياسي و اجتماعي با نصب العين قرار دادن فرمايشات مقام معظم رهبري؛ حاضر شده و به عنوان نيروي محركه فكري جامعه باعث بالندگي كشور اسلامي ايران مي شود. موفقیت‌های چشمگیر دانشجویان ایران اسلامی در عرصه های علمی، پژوهشی و فرهنگی کشور که سهم مهمی در پیشرفت‌های علمی و فناوری داشته‌ است، به اندازه ای مهم و مؤثر بوده است که همه   به این توفیقات اقرار   دارند و این همه نشانگر ویژگی های منحصر به فرد این جنبش پویا و ماندگار است. اینجانب با تبریک این روز دانشجوبه همه دانشجویان به ویژه دانشجویان عزیز وفهیم شهرستان خاتم امیدوارم با استعانت از الطاف الهی ، منویات مقام معظم رهبری درسال حماسه سیاسی وحماسه اقتصادی ودر دولت تدبیر وامید در جهت خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق وسربلند باشید.
پیام سرپرست فرمانداری خاتم به مناسبت گرامیداشت 16آذرماه روز دانشجو

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم "غلامرضا عطائی"در این پیام  آورده است : 16 آذر همواره یادآور حضور درخشان و شجاعانه دانشجویان گرانقدر و دانشگاهیان والا مقام در مبارزات ضد استعماری و ضد استبدادی مردم ایران است.
دانشجويي كه در مكتب حسيني بالنده و رشد يافته است در تمامي عرصه هاي علمي ،سياسي و اجتماعي با نصب العين قرار دادن فرمايشات مقام معظم رهبري؛ حاضر شده و به عنوان نيروي محركه فكري جامعه باعث بالندگي كشور اسلامي ايران مي شود.

موفقیت‌های چشمگیر دانشجویان ایران اسلامی در عرصه های علمی، پژوهشی و فرهنگی کشور که سهم مهمی در پیشرفت‌های علمی و فناوری داشته‌ است، به اندازه ای مهم و مؤثر بوده است که همه  به این توفیقات اقرار  دارند و این همه نشانگر ویژگی های منحصر به فرد این جنبش پویا و ماندگار است.
اینجانب با تبریک این روز دانشجوبه همه دانشجویان به ویژه دانشجویان عزیز وفهیم شهرستان خاتم امیدوارم با استعانت از الطاف الهی ، منویات مقام معظم رهبری درسال حماسه سیاسی وحماسه اقتصادی ودر دولت تدبیر وامید در جهت خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق وسربلند باشید.

آدرس کوتاه :