شناسه : 1470550
پيام سرپرست فرمانداری خاتم به مناسبت هفته پژوهش

سرپرست فرمانداری خاتم بمناسبت هفته پژوهش پیامی صادر کرد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم "غلامرضا عطائی" در پیامی که بمناسبت هفته پژوهش صادر کرده آورده است :دين اسلام، برای پژوهش و تحقيق، اهمیتی ویژه قائل می باشد و همچنین در آيات و روايات   بر ضرورت تحقیق و پژوهش سفارش زیادی شده است. تاریخ پژوهش در كشور ما داراي سابقه اي طولاني و درخشان است و بسیاری از دانشمندان ، حتی در پیشرفته ترین کشورها، چشم به ستارگان عالم پژوهش تاریخ این دیار دوخته و از ثمرات يافته هاي آنان بهره می گیرند. در سال هاي اخير و با حمايت هاي بي شائبه مقام معظم رهبري از موضوع تحقيق و جنبش توليد علم در كشور، علاوه بر تحرك و شتاب چرخه توليد علم و فناوري، موجب شده تا پژوهش به جايگاه خود نزديك شود اما با وجود اين هنوز تا رسيدن به وضعيت ايده آل كه همانا انجام پژوهش هاي متناسب با نياز بخش هاي مختلف جامعه فاصله زيادي وجود دارد.   نامگذاري شعار امسال هفته پژوهش تحت عنوان« پژوهش و فناوری کلید توسعه پایدار و قرابت آن با شعار سال حماسه اقتصادی، رسالت همه فعالان عرصه پژوهش كشور را مضاعف ساخته و مي طلبد كه توجه ويژه اي به امر پژوهش بشود. اينجانب فرارسيدن هفته پژوهش را به تمامي تلاشگران اين عرصه ، صميمانه تبريك و تهنيت عرض نموده، توفيق روز افزون اين مجاهدان علمي را در توليد علم و فناوري و كمك به توسعه و پيشرفت ايران اسلامي، از درگاه خداوند متعال مسالت دارم.  
پيام سرپرست فرمانداری خاتم به مناسبت هفته پژوهش

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم "غلامرضا عطائی" در پیامی که بمناسبت هفته پژوهش صادر کرده آورده است :دين اسلام، برای پژوهش و تحقيق، اهمیتی ویژه قائل می باشد و همچنین در آيات و روايات  بر ضرورت تحقیق و پژوهش سفارش زیادی شده است.

تاریخ پژوهش در كشور ما داراي سابقه اي طولاني و درخشان است و بسیاری از دانشمندان ، حتی در پیشرفته ترین کشورها، چشم به ستارگان عالم پژوهش تاریخ این دیار دوخته و از ثمرات يافته هاي آنان بهره می گیرند.

در سال هاي اخير و با حمايت هاي بي شائبه مقام معظم رهبري از موضوع تحقيق و جنبش توليد علم در كشور، علاوه بر تحرك و شتاب چرخه توليد علم و فناوري، موجب شده تا پژوهش به جايگاه خود نزديك شود اما با وجود اين هنوز تا رسيدن به وضعيت ايده آل كه همانا انجام پژوهش هاي متناسب با نياز بخش هاي مختلف جامعه فاصله زيادي وجود دارد.

 نامگذاري شعار امسال هفته پژوهش تحت عنوان« پژوهش و فناوری کلید توسعه پایدار و قرابت آن با شعار سال حماسه اقتصادی، رسالت همه فعالان عرصه پژوهش كشور را مضاعف ساخته و مي طلبد كه توجه ويژه اي به امر پژوهش بشود.

اينجانب فرارسيدن هفته پژوهش را به تمامي تلاشگران اين عرصه ، صميمانه تبريك و تهنيت عرض نموده، توفيق روز افزون اين مجاهدان علمي را در توليد علم و فناوري و كمك به توسعه و پيشرفت ايران اسلامي، از درگاه خداوند متعال مسالت دارم.

 

آدرس کوتاه :