شناسه : 348582
به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس

سرپرست فرمانداری خاتم بمناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس پیامی صادر کرد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم" غلامرضا عطائی "سرپرست فرمانداری خاتم در این پیام   آورده است : 31شهريور سالروز شروع جنگ تحميلي از سوي رژيم بعث عراق عليه جمهوري اسلامي ايران، به عنوان آغاز هفته دفاع مقدس نامگذاري شده است. دوران هشت ساله دفاع امت سلحشور ايران در حفظ و اعتلاي نظام مقدس اسلامي و حراست ازمرزهاي عزت و شرف اين مرز و بوم، به مثابه يکي از حساس ترين و بارزترين برهه هاي حيات راستين اين ملت، همچون نگيني تابناک، تا هميشه زمان، برتارک تاريخ حماسه و ايثار و پايداري آزادگان جهان مي درخشد. درادامه این پیام آمده است : دفاع مقدس ما در زمينه هاي مختلف سياسي، ‌نظامي، اجتماعي، فرهنگي و ... توانست معادلات جهاني معمول را بر هم زند و تحليل هاي مادي دنياپرست انرا نقش بر آب سازد. اين حادثه عظيم، بي شک در ياد ملت ايران خواهد ماند وغرور و سرافرازي و حماسه آفريني را در نسل هاي بعد بر جاي خواهد گذاشت . اینجانب هفته دفاع مقدس را خدمت همه ملت سلحشور ایران اسلامی تبریک و تهنیت عرض مینماییم. امید است در سایه الطاف حضرت حق درپاسداری از حریم مقدس کشورمان بیش از پیش موفق و موید باشیم .
به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم" غلامرضا عطائی "سرپرست فرمانداری خاتم در این پیام  آورده است : 31شهريور سالروز شروع جنگ تحميلي از سوي رژيم بعث عراق عليه جمهوري اسلامي ايران، به عنوان آغاز هفته دفاع مقدس نامگذاري شده است.

دوران هشت ساله دفاع امت سلحشور ايران در حفظ و اعتلاي نظام مقدس اسلامي و حراست ازمرزهاي عزت و شرف اين مرز و بوم، به مثابه يکي از حساس ترين و بارزترين برهه هاي حيات راستين اين ملت، همچون نگيني تابناک، تا هميشه زمان، برتارک تاريخ حماسه و ايثار و پايداري آزادگان جهان مي درخشد.

درادامه این پیام آمده است : دفاع مقدس ما در زمينه هاي مختلف سياسي، ‌نظامي، اجتماعي، فرهنگي و ... توانست معادلات جهاني معمول را بر هم زند و تحليل هاي مادي دنياپرست انرا نقش بر آب سازد. اين حادثه عظيم، بي شک در ياد ملت ايران خواهد ماند وغرور و سرافرازي و حماسه آفريني را در نسل هاي بعد بر جاي خواهد گذاشت .

اینجانب هفته دفاع مقدس را خدمت همه ملت سلحشور ایران اسلامی تبریک و تهنیت عرض مینماییم. امید است در سایه الطاف حضرت حق درپاسداری از حریم مقدس کشورمان بیش از پیش موفق و موید باشیم.

آدرس کوتاه :