ستاد ساماندهي امور جوانان فرمانداري شهرستان خاتم به عنوان ستاد برتر استان معرفي شد .

ستاد ساماندهي امور جوانان فرمانداري شهرستان خاتم به عنوان ستاد برتر استان معرفي شد .طي مراسمي با حضور استاندار، معاون طرح و برنامه سازمان ملی جوانان، معاونین استاندار و جمعی از مدیران دستگاه های اجرائی عضو ستاد ساماندهي امور جوانان استان يزد در محل سالن همايش دفتر نخبگان استان از مديران اجرايي برتر اين ستاد تقدير به عمل آمد.
به گزارش روابط عمومي استانداري يزد ، " محمد رضا فلاح زاده " در اين مراسم با اشاره به نقش آفريني جوانان در طول تاريخ اسلام و رشادت ها و فداكاري هاي آنان در پيروزي انقلاب اسلامي ايران و دوران دفاع مقدس، اطاعت پذيري و خدمت بدون چشمداشت را از ويژگي هاي بارز جوانان ايران اسلامي برشمرد.
استاندار يزد گفت: دسترسي به تكنولوژي انرژي هسته اي، سلول هاي بنيادين، پيشرفت در زمينه هاي صنعتي و زيرساختي با همت و تلاش جوانان به دست آمده است.
فلاح زاده بر اهميت ازدواج و ايجاد اشتغال براي جوانان تاكيد كرد و تحصيل، تهذيب، بصيرت، آگاهي و اطاعت از خداوند متعال، ائمه اطهار(ع) و ولي فقيه را از وظايف جوانان برشمرد.
استاندار یزد خاطرنشان ساخت:  اصلی ترین وظيفه سازمان جوانان، انجام کار ستادی و ارائه راهکار برای رفع مشکلات جوانان است.
در ادامه اين مراسم ضمن تجليل از مديران برتر دستگاه هاي اجرايي عضو ستاد ساماندهي امور جوانان، در جمع بندي نهايي دبيرخانه سازمان جوانان استان، ستاد ساماندهي امور جوانان فرمانداري شهرستان هاي خاتم، بافق و صدوق به عنوان ستادهاي برتر سراسر استان معرفي و از فرمانداران و مشاوران اين شهرستان ها تقدير شد.