ستاد بزرگداشت پدافند غیر عامل در شهرستان خاتم

جلسه ستاد بزرگداشت پدافند غیر عامل به ریاست میر بهبودی معاون سیاسی امنیتی فرماندار و باحضور تاج آبادی بخشدار مرکزی و جمعی از اعضای این ستاد در خصوص برنامه ریزی پیرامون هفته پدافند غیر عامل در محل فرمانداری شهرستان خاتم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم:میربهبودی در این نشست بیان کرد: هدف کلی پدافند غیر عامل ایمن سازی و کاهش آسیب پذیری زیر ساخت های مورد نیاز مردم در راستای تامین امنیت بوده  و در واقع یکی ازماموریت های اساسی کشور است که علاوه براسناد بالا دستی مورد توجه مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) بوده و معظم له بارها در سخنرانی های خود  به این موضوع مهم تاکید نموده است. لذا لازم به ذکر است تمامی دستگاه های عضو ستاد پدافند غیر عامل در جهت نهادینه سازی و فرهنگ پدافند غیر عامل از طریق آموزش و ترویج و توسعه مفاهیم و توجه به موضوعات پدافند غیر عامل در حوزه های خود توجه ویژه نمایند.

وی در ادامه افزود: پدافند غیر عامل که ازتاریخ 8 آبانماه آغاز میگردد فرصت مغتنمی است تا برنامه های مفید و متنوعی در جهت تبلیغ دستاورد های پدافند غیر عامل و آگاه سازی مردم اجرا شود. و ادارات نیز براساس وظایف ذاتی خود باید اقداماتی در این حوزه  انجام دهند.

گفتنی است:اجرای  برنامه های مرتبط با این هفته از 8 آبان تا 14 آبان در شهرستان خاتم برگزار میگردد.