شناسه : 338132

ستاد استقبال از نماینده ولی فقیه وامام جمعه یزد در شهرستان خاتم تشکیل شد


        ستاد استقبال از نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان یزد با حضور   فرماندار خاتم ، امام جمعه شهر هرات و جمعی از مسئولین   تشکیل شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم" محمد علی شاه حسینی" فرماندار   در جلسه ستاد استقبال از نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه یزد ، گفت: تبليغات لازم برای حضور پررنگ مردم در مراسم استقبال از نماینده ولی‌فقیه مهم‌ترین هدف ستاد استقبال است و همه باید تلاش کنند تا بسترهای لازم برای برگزاری مراسمی باشكوه و مطلوب فراهم شود . وی اظهار کرد: محور اصلی فعالیت این ستاد، برنامه‌ریزی و زمینه‌سازی برای حضور پررنگ مردم در استقبال از نماینده ولی‌فقیه می‌باشد . گفتنی است، سفر نماينده محترم ولي فقيه به شهرستان خاتم به مدت دو روز و در روزهاي چهار شنبه و پنج شنبه 27و28 ارديبهشت ماه با برنامه هاي متنوع از جمله اداي احترام به مقام شامخ شهيدان ، شركت در جلسه شوراي اداري شهرستان و ملاقات مردمي ميباشد .    

 

 

 

 

ستاد استقبال از نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان یزد با حضور  فرماندار خاتم ، امام جمعه شهر هرات و جمعی از مسئولین  تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم" محمد علی شاه حسینی" فرماندار  در جلسه ستاد استقبال از نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه یزد ، گفت: تبليغات لازم برای حضور پررنگ مردم در مراسم استقبال از نماینده ولی‌فقیه مهم‌ترین هدف ستاد استقبال است و همه باید تلاش کنند تا بسترهای لازم برای برگزاری مراسمی باشكوه و مطلوب فراهم شود .

وی اظهار کرد: محور اصلی فعالیت این ستاد، برنامه‌ریزی و زمینه‌سازی برای حضور پررنگ مردم در استقبال از نماینده ولی‌فقیه می‌باشد.

گفتنی است، سفر نماينده محترم ولي فقيه به شهرستان خاتم به مدت دو روز و در روزهاي چهار شنبه و پنج شنبه 27و28 ارديبهشت ماه با برنامه هاي متنوع از جمله اداي احترام به مقام شامخ شهيدان ، شركت در جلسه شوراي اداري شهرستان و ملاقات مردمي ميباشد .  

 

آدرس کوتاه :