زنان در شکل گیری انقلاب و در سالهای جنگ و دفاع مقدس نقش مهم و بی بدیلی داشتند .

زنان در شکل گیری انقلاب و در سالهای جنگ و دفاع مقدس نقش مهم و بی بدیلی داشتند .


نقش زنان در انقلاب اسلامی بی بدیل بود

 بخشدار مركزي خاتم درجلسه امور بانوان ستاد دهه فجر انقلاب اسلامي شهرستان  ضمن تسليت 28صفر رحلت پيامبر و سبط اكبرش و شهادت امام رضا (ع) نقش مهم و تأثیر گذار زنان ایرانی در پیروزی انقلاب ستودنی است و آنها نه تنها نقش مهمی در مبارزات داشتند بلکه در تربیت و تشویق نیروهای مبارز، انقلابی وحمایت از همسران وفرزندان خود برای به ثمر نشاندن انقلاب  نیز به درستی ایفای نقش نمودند.
وي ابراز داشت : در هیچ جای دنیا نمی توان چنین زنانی را دید که با حفظ حجاب و در کنار خانواده برای پیشبرد اهداف انقلاب وپيشرفت كشور حضوري فعال داشته باشند.

بخشدار مركزي دربخش ديگري از سخنان خود با اشاره به اينكه مشارکت بالای مردم در انتخابات موجب عقب نشینی و نگراني  دشمنان و تقويت وفاق اسلامي و ملي خواهد  شد. افزود :  مردم ولایت مدار و انقلابی  همواره در عرصه های مختلف خصوصا عرصه انتخابات حضور همه جانبه و گسترده داشته و در این انتخابات هم مشارکت حداکثری خواهند داشت.

غلامرضا عطايي  تصريح كرد:  تمام بسترهای لازم برای برگزاری انتخابات پرشور فراهم شده و مهمترین بستر ایجاد زمینه حضور حداکثری مردم شهرستان در پای صندوقهای رأی است.

گوهر سليم آبادي مشامور امور بانوان فرمانداري هم دراين جلسه تصريح كرد: سعي داريم برنامه هاي متنوع وهماهنگ درحوزه بانوان وخانواده ،زمينه مشاركت وحضور فعالانه زنان دربرگزاري ايام ا...دهه فجر را فراهم كنيم.