شناسه : 158153563

ريیس جدید دادگستری شهرستان خاتم معارفه شد


مراسم تودیع و معارفه ريیس دادگستری شهرستان خاتم با حضور ريیس کل و دادگستری، دادستان استان يزد،فاضلی فرماندار، امام جمعه، فرماندار و جمعی از مسئولین قضايی و اجرایی شهرستان خاتم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرماندار خاتم:مراسم تودیع معارفه رئیس دادگتری خاتم به ریاست فاضلی فرمانداروباحضور دهشیری مدیرکل دادگستری ، حدادزاده دادستان استان یزد،امام جمعه و جمعی از مسئولین قضايی و اجرایی در سالن جلسات فرمانداری خاتم برگزار شد.

فاضلی فرماندار شهرستان خاتم ضمن تقدیر و تشکر از تعامل، همفکری و تبادل نظر فیما بین دادگستری شهرستان خاتم و نهادهای سیاسی، انتظامی، امنیتی و اجرایی آن شهرستان اظهاركرد: در سایه این تعامل باید مشکلات موجود مرتفع گردد و امنیت و احساس امنیت در سطح شهرستان و همچنین کل استان افزایش یابد.

فاضلی حضور حداکثری مردم در این انتخابات را نشانه اقتدار و عزت انقلاب اسلامی عنوان و  تاکید کرد : باید بکوشیم تا بستر حضور حداکثری مردم در انتخابات اسفندماه فراهم شود وبه برگزاری یک انتخابات سالم و پرشور با حضور حداکثری مردم در این شهرستان تاکید نمود.

شایان ذکر است در پايان این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از زحمات محمد مهدی مدرس زاده ریاست سابق این دادگستری «علی اکبر واعظ دهنوی» به سمت ريیس جدید دادگستری شهرستان خاتم معرفی شد.


آدرس کوتاه :