شناسه : 350242
فرماندار خاتم در مصاحبه اختصاصي با ايرنا

رييس جمهوري شجاعانه در مقابل استكبار جهاني مي ايستد


فرماندار خاتم گفت: رييس جمهوري اسلامي ايران شجاعانه در مقابل استكبار جهاني مي ايستد و ملت هاي اسلامي نيز چنين انتظاري از حكام خود دارند.
فرماندار خاتم در مصاحبه اختصاصي با ايرنا

'سيد ناصر امامي' روز چهارشنبه در گفت و گوي اختصاصي با خبرنگار ايرنا با اشاره به سخنان محمود احمدي نژاد در كنفرانس خبري اخير خود افزود: افتخار مي كنيم كه تنها كشوري در دنيا و خاورميانه هستيم كه روي پاي خود ايستاده ايم و با وجود تهديدها ،تحريم ها، دخالت هاي بيگانه و سنگ اندازي هاي آنها روز به روز در حال رشد و پيشرفت هستيم.

وي سخنان رييس جمهوري در خصوص سياست خارجي و تحولات منطقه را قاطعانه و منطقي توصيف كرد و گفت: ايشان با شجاعت و صراحت مسايل منطقه و جهان را تبيين مي كنند و اين امر براي ما افتخار و مايه عزت ملت ايران است.

فرماندار خاتم سياست هاي دولت نهم و دهم به خصوص سياست خارجي دولت را خوب ارزيابي نمود و افزود: امروز مردم كشورهاي مسلمان دنيا با الگوگيري از حركت انقلاب اسلامي به دنبال خواسته هاي به حق خود هستند و مي خواهند شعار كليدي 'استقلال ،آزادي و جمهوري اسلامي' در كشور خود پياده سازي كنند.

امامي اضافه كرد: امروز ظلم و ستمي كه بر برخي از ملت هاي مسلمان وارد مي شود به واسطه نوكر صفتي حكام آنها است.

وي با اشاره به بيداري ملت هاي مسلمان گفت: ما از بيداري آنها خوشحال هستيم و اين بيداري را در راستاي استقرار اسلام و عدالت و تحقق وعده الهي مي دانيم.

فرماندار خاتم با اشاره به حمايت هاي رهبر فرزانه انقلاب اسلامي از دولت دهم نيز اظهار داشت: مردم نيز پشتيبان دولت هستند و جمهوري اسلامي ايران تنها كشوري است كه در آن حرف مردم و دولت يكي است

آدرس کوتاه :