شناسه : 345682
فرماندار شهرستان خاتم؛

روز میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) به عنوان روز زن افتخاری بزرگ برای بانوان به شمار می آید


فرماندار خاتم گفت:ر وز ميلاد انساني كه تمام ارزشهاي متعالي در وجود ملكوتي اش جلوه كرده است به عنوان روز زن ، افتخاري بزرگ براي بانوان به شمار مي آيد
فرماندار شهرستان خاتم؛

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم "محمد علی شاه حسینی "فرماندار درپیامی بمناسبت ولادت باسعادت فاطمه زهرا (س) و روز زن آورده است :روز ميلاد انساني كه تمام ارزشهاي متعالي در وجود ملكوتي اش جلوه كرده است به عنوان روز زن ، افتخاري بزرگ براي بانوان به شمار مي آيد تا با بهره گيري از شخصيت والا و الهي حضرت فاطمه زهرا   (سلام ا... عليها) در تكامل و ارتقاي شخصيت خود اقدام نمايند.

 

فرماندار خاتم درادامه این پیام می افزاید : حضرت فاطمه زهرا (سلام ا... عليها) مایه افتخار جهان هستي ، تجلی کمال ، داراي مقامات معنوی ،‌ موجودی ملکوتی و جبروتی ، داراي خصوصيات انبياء‌ و بسياري از ويژگيهاي والا بودند كه اميد است تمامي زنان و مادران كشورمان ويژگيهاي شخصيتي آن بزرگوار را سرلوحه زندگي خود قرار داده و با تاسي از ايشان آينده سازاني تربيت كنند كه جامعه را به سوي سعادت و تعالي و مدينه فاضله شدن پيش ببرند. بديهي است كه حضرت فاطمه ز(سلام ا... عليها) ، نه فقط الگوي زنان بلكه براي مردان نيز الگو مي باشند و همگي بايد از ايشان الگو بگيريم.

 

 اینجانب اين روز خجسته را به تمامي بانوان جامعه اسلامی  تبريك و تهنيت عرض مي كنم و اميدوارم در سايه توجهات حضرت حق و تاسي از حضرت صديقه كبري(سلام ا... عليها) بتوانيم سرمنشا تعالي و پيشرفت در جامعه  باشیم.

 

آدرس کوتاه :