رعايت تعادل در تمام امور زندگي در گرو عبادت ، امرار معاش ، صله ارحام و توجه به فرزندان

رعايت تعادل در تمام امور زندگي در گرو عبادت ، امرار معاش ، صله ارحام و توجه به فرزندان


امام جمعه شهر هرات

 

 

به گزارش روابط عمومي فرمانداري خاتم: حجت الااسلام والمسلمين رضايي امام جمعه شهر هرات در ابتداي سخنان خود مردم را به تقواي الهي دعوت كرده وسپس به بيان خطبه ها پرداختند.

" حجت الااسلام والمسلمين رضايي"با توجه به ماه مبارك رمضان خطبه اول را از قران كريم و با مبحث نظم در قرآن و اشاعه آن در زندگي بشر بيان كرد و با استناد به آيات قرآن و سخنان ائمه اطهار به بسط وگسترش موضوع پرداخته و زندگي اهل ايمان را براي مردم ترسيم  و از همه مردم خواست توجه كافي به رعايت تعادل در تمام امور زندگي همچون : عبادت ، امرار معاش ، صله ارحام و توجه به فرزندان مبذول دارند.

ايشان در خطبه دوم با يادآور شدن نامگذاري امسال با نام سال توليد ملي ، حمايت از كار و سرمايه ايراني ، مردم را به اين اصل دعوت كرده و حمايت از آن را موجب رونق كشور ، حمايت از سرمايه ملي و استقبال از توليد ملي دانستند، حجت الااسلام والمسلمين رضايي به عنوان نمونه خاطر نشان كردند سخنان مقام معظم رهبري در ديدار با و نوآوران و مسئولان نظام به ذكر خلاصه سخنان ايشان پرداخت  كه بايد به فكر بود كه جامعه ما جامعه پويا و ولايي باشد . و در پايان با ياداور شدن ولادت امام مجتبي (ع) اين روز را گرامي داشته و از مردم خواست خودسازي لازم براي شب هاي قدر را سر لوحه امور خود قرار دهند.