شناسه : 146226035

رسیدگی به تخلفات وشکایات،دغدغه اصلی مردم شهرستان خاتم


جلسه کارگروه توسعه وتعاون شهرستان خاتم باحضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی،معاونین فرماندار،معاون سازمان تعزیرات استان و جمعی از مسئولین در محل فرمانداری خاتم برگزارشد.

محمد رضا صباغیان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در این نشست ازنبود قاضی تعزیرات و عدم کنترل رسیدگی به تخلفات و شکایات مردم از دغدغه مسئولان ومردم شهرستان خاتم دانست.

صباغیان بیان داشت: با توجه به شرایط حاکم برجامعه بویژه گرانی ها،قاچاق کالا وعدم کنترل به بازار فروش حضور قاضی تعزیرات در شهرستان خاتم ضروری بر شمرد و این امر از خواسته های مردم این شهرستان میباشد.

صباغیان افزود: با توجه به بعد مسافت شهرستان تا مرکز استان نیاز است قاضی تعزیرات رسیدگی به تخلفات و شکایات مردم در این شهرستان در کوتاه ترین زمان انجام شود.

میر بهبودی معاون سیاسی امنیتی فرماندارضمن تاکید برتعامل و همکاری دستگاه های نظارتی برکنترل بازار فروش گفت: با توجه به موقعیت جغرافیایی شهرستان خاتم میطلبد مسئولان نظارتی از ورود قاچاق کالا گرانی ها نظارت مستمر داشته باشند و بتوانند رضایت مردم را در جلوگیری از تخلفات و رسیدگی به شکایات مردمی را بدست بیاورند.

تامین نیروی انسانی، حضور هفتگی قاضی تعزیرات  درشهرستان، رسیدگی به پرونده ای متخلفین ورفع مشکل کاربری اراضی کشاورزی شهرستان از مصوبات این نشست بود.


آدرس کوتاه :