راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان خاتم باحضور گسترده و چشمگیر مردم و مسئولان برگزار شد.

راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان خاتم باحضور گسترده و چشمگیر مردم و مسئولان برگزار شد.


راهپیمایی باشكوه 22 بهمن در شهرستان خاتم برگزار شد

 به گزارش روابط عمومي فرمانداري خاتم "این راهپیمایی كه در شهرهاي هرات،مروست،چاهك، كرخنگان، هرابرجان و تركان برگزار شد، فرماندار، امام جمعه، مسئولین ادارات،خانواده محترم شهدا و ايثارگران و قشر عظیمی از مردم حضور داشتند. در این راهپیمایی مردم ولایت مدار شهرستان خاتم  با سردادن شعارهای ای رهبر آزاده آماده ایم آماده“،در بهار آزادی جای شهدا خالی ،مرگ بر آمریكا ، مرگ بر منافق و 22 بهمن یوم الله ، سی و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.

حجت الاسلام فاطمي بصير "امام جمعه شهرهرات  در این مراسم با تبریك این ایام الله و تشكر از مردم كه گسترده تر از سال های گذشته حضور خود را در صحنه نشان دادند، گفت:امروز نظام سلطه پروژه ایران هراسی، ایمان هراسی و ولایت هراسی را در دستور کار خود قرار داده تا بدین وسیله جلوی حرکت های علمی، سیاسی، اقتصادی نظام ولایی و الهی را گرفته یا ان را کند و کم تحرک سازد. وی ادامه داد: دشمنان دسترسی دانشمندان ایرانی به انرژی هسته ای را تهدیدی به شمار می اورند و هر روز با صدور قطعنامه یک جانبه و بهانه های واهی و تبعیض در این مسیرها سنگ اندازی و کارشکنی می کنند و با شبکه های گسترده تبلیغاتی و امپراطوری رسانه ای خود این موضوع را نشانه گرفته اند که ایران با تولید علم و با دسترسی به فناوری هسته ای برای جهانیان به ویژه همسایگان خود خطرناک و خطرساز است.

امام جمعه هرات  دیگر توطئه ها و دسیسه های نظام سلطه به ایجاد اختلاف در بین مردم و مسوولین و نیز در میان نیروهای اصیل انقلاب اشاره کرد و گفت: با توجه به انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی در سال جاری می طلبد که همگان به مسئله اتحاد و انسجام ملی عنایت ویژه داشته باشند تا انتخاباتی سالم و با نشاط با مشارکت حداکثری ملت بزرگوار ایران داشته باشیم و با انتخاب نماینده اصلح صاحب مجلسی کارآمد، قوی و مقتدر شویم.

گفتني است: امام جمعه شهر مروست هم درمراسم راهپمايي 22بهمن ضمن تقدير از حضور پرشور مردم تصريح كرد: اين نظام با رهبري هاي خردمندانه و حكيمانه رهبر معظم  انقلاب به حول قوه الهي  با پشتوانه همه جانبه مردم دركمال صلابت وقدرت واقتدار تا به سر حد منزل مقصود نائل آمد.

حجت الاسلام حسيني دربخش ديگري از سخنان خود با اشاره به انتخابات نهم مجلس شوراي اسلامي كه دراسفند برگزار مي گردد افزود: مردم درانتخابات نهم مجلس شوراي اسلامي حضور گسترده و پرشور داشته باشند كه اين  حضور خود مشت محكمي به دهان استكبار جهاني است لازم بذكر است : در این مراسم باشكوه همچنین قطعنامه ای قرائت شد كه پس از قرائت هر بند آن راهپیمایان با صدای تكبیر آن را مورد تایید قرار می دادند.