شناسه : 361550
دیدار فرماندار شهرستان خاتم با مدیر کل تربیت بدنی استان

دیدار فرماندار شهرستان خاتم با مدیر کل تربیت بدنی استان


فرماندار خاتم از احداث 4 باب سالن ورزشي در روستاهاي كرخنگان، هرابرجان، چنارناز و مباركه و فتح آباد با اعتباري بالغ بر 10 ميليارد ريال از محل اعتبارات سفر دوم رياست جمهوري به استان يزد خبر داد.
دیدار فرماندار شهرستان خاتم با مدیر کل تربیت بدنی استان

سيدناصر امامي در جلسه‌اي با حضور مديركل تربيت بدني استان اظهار اميدواري كرد: با پيگيري‌هاي انجام شده سالن ورزشي مروست حداكثر تا پايان بهار امسال و همچنين پروژه استخر هرات تا پايان شهريور به بهره برداري برسد.

در اين جلسه مقرر شد؛ مشكلات نگهداري زمين چمن مروست بررسي و با ارائه راهكار مناسب و اعتبار لازم در رفع مشكل اقدام لازم بعمل آورد.

رييس شوراي تربيت بدني شهرستان خاتم در اين جلسه خواستار تسريع در اجراي پروژه‌هاي فوق گرديد و اظهار اميدواري نمود: با راه اندازي سالن‌هاي مذكور و بهره‌برداري سالن‌هاي در حال ساخت و استفاده از سالن‌هاي موجود در اين شهرستان شاهد جهش چشمگيري در زمينه افزايش سرانه فضاهاي ورزشي در شهرستان و نزديك شدن به حد قابل قبول در كشور باشيم.

وي همچنين از كليه ورزشكاران خواست تا با جديت بيشتر و استفاده صحيح و بهينه از وقت و امكانات موجود پرداخته و انشاء‌ا... با اقتداء بر علي(ع) در  جهت رشد ورزش پهلواني و قهرماني شهرستان گام برداريم.

آدرس کوتاه :