شناسه : 344032

ديدار دانش آموزان نخبه مدارس دخترانه شهرستان خاتم با فرماندار به مناسبت هفته بسيج دانش آموزي


سيد ناصر امامي فرماندار شهرستان در اين جلسه ضمن تسليت شهادت شهيد حسين فهميده تصريح كرد شهيد حسين فهميده با اعتقاد قلبي و راسخ خود و با عمل به وظيفه شرعي و ديني و دفاع از كيان جمهوري اسلامي جان خود را هديه كرد و اين فداكاري نام ايشان را براي هميشه در تاريخ ثبت نمود .

فرماندار در ادامه با اشاره به هجمه هاي دشمنان عليه نظام جمهوري اسلامي ايران افزود دشمن پس از جنگ تحميلي و با شكست سنگيني كه در اين ميدان متحمل شده بود از طرق ديگري از قبيل تهاجم فرهنگي ، ايجاداختلاف بين مردم و مسئولين ، تحريم اقتصادي و ... به مقابله با ايران اسلامي پرداخت اما مردم با عمل به فرامين مقام معظم رهبري مد ظله العالي و راهنمايي ايشان با تمامي اين تهاجمات به مبارزه پرداختنه و نقشه هاي شوم آنها را نقش برآب نمودند .

امامي در ادامه به جنگ نرم دشمن عليه جمهوري اسلامي ايران اشاره و اظهار داشت شما عزيزان به عنوان آينده سازان بايد با تهاجمات نرم دشمن كه رهبر معظم انقلاب نيز در فرمايشات خود به آن تاكيد مي نمايند  مقابله نموده و نگذاريد به اين انقلاب كوچكترين آسيبي وارد شود.

وي در پايان با اشاره به قانون هدفمند كردن يارانه ها تصريح كرد اجراي قانون هدفمند سازي يارانه ها رسماً توسط دولت به اجرا گذاشته شده است و دشمنان نظام از طريق رسانه هاي مختلف و شايعه پراكني سعي در نامطلوب نمودن اين قانون دارند اما همه عزيزان بدانند كه اين طرح باعث مي شود توزيع يارانه ها هدفمند شده و عدالت اجتماعي ايجاد شود و حق مناطق محروم بدست آنها برسد و شما عزيزان بايد با الگو از شهداي دانش آموز و شهيد حسين فهميده در دفاع از ارزشهاي اين نظام و خنثي نمودن اين شايعات  از هيچ كوششي فرو گذار نكنيد و پاسدار و حافظ ايران اسلامي باشيد .

روابط عمومي فرمانداري خاتم

گزارش تصويري ديدار دانش آموزان دختر نخبه علمي و فرهنگي بسيجي با فرماندار به مناسبت هفته بسيج دانش آموزي

آدرس کوتاه :