شناسه : 349132

ديدارفرماندار خاتم با خانواده شهيدان ابوالفضل و اسماعيل محمدي و عباس محمودي ميمند در بخش مركزي و شهيدان احمد فلاحتي ، علي غلامي و اصغر برزگر در شهر مروست


در سومين روز از دهه مبارك فجر سيد ناصر امامي فرماندار و هيئت همراه با خانواده شهيدان محمدي و محمودي در شهر هرات و شهيدان اصغر برزگر، احمد فلاحتي و علي غلامي در شهر مروست ديدار نمودند .

به گزارش روابط عمومي فرمانداري خاتم ، فرماندار در اين ديدار ضمن تبريك فرا رسيدن ايام ا... دهه فجر و سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي تصريح كرد انقلاب اسلامي با ايثار و شهادت به پيروزي رسيده و با ايثار و شهادت نيز راه خود را ادامه داده وخواهد داد و شما پدران و مادران با پرورش چنين فرزنداني دين خود را به انقلاب ادا نموديد و لذا ما مردم و مسئولين بايد قدر شما را دانسته  و از هيچ كوششي در خدمت به شما و انفلاب كه برگرفته از رشادتهاي فرزندان شماست دريغ نورزيم .

امامي در ادامه افزود شما عزيزان الگوههاي صبر و پايداري مي باشيد كه با افتخار فرزندان خود را به اسلام و انقلاب هديه نموده و نگذاشتيد دشمنان جمهوري اسلامي ايران حتي وجبي از خاك ميهن اسلاميمان را اشغال نمايند لذا شهدا دين بزرگي بر گردن ما مسئولين دارند و اگر جانفشاني آنها نبود معلوم نبود الان سرنوشت كشورمان چه بود و لذا اين نعمتها  را بايد مديون خون شهداء باشيم .

لازم به ذكر است در پايان اين ديدارها مسائل و مشكلات خانواده هاي شهدا بررسي و فرماندار قول مساعدت داد تا نسبت به رفع اين مشكلات پي گيري و اقدام نمايد .

آدرس کوتاه :