دومين بازديد استاندار از سد در حال احداث خوانسار

دومين بازديد استاندار از سد در حال احداث خوانسار


مجله خبري سفر استاندار به شهرستان خاتم - قسمت هشتم

بنا بر گزراش روابط عمومي فرمانداري خاتم :استاندار  به اتفاق جمعي از معاونين استاندار، فرماندار و مديران كل استانداري و مدبران كل استان ،از سد در حال احداث خوانسار بازديد نمود.

در اين بازديد كه حدودا 2 ساعت به طول انجاميد  استاندار سد خوانسار را يكي از بزرگترين پروژه هاي  عمراني استان برشمرد و بر احداث اين سد بر اساس برنامه زمان بندي تاكيد كرد.

فلاح زاده احداث سد خوانسار را  باعث تحولي بزرگ در رونق كشاورزي و اقتصاد منطقه دانست  وخواستار رعايت دقيق  نكات فني و مهندسي توسط پيمانكار مربوطه در احداث اين سد شد.

وي در پايان از روند احداث اين سد ابراز رضايت و در خصوص مسائل و مشكلات مطرح شده توسط  كارفرما و مشاور اين پروژه عظيم قول پيگيري داد.

همچنين در جريان اين بازديد مهندس غفوري معاون مدير عامل آب منطقه اي استان طي جلسه اي به تشريح جزييات فني طرح و مراحل پيشرفت اين پروژه عظيم پرداخت.

گفتني است  سد خوانسار با ظرفيت مخزن حدود 23.5 ميليون مترمكعب با هسته رسي به مدت 54 ماه بر روي رودخانه اعظم خوانسار ساخته ميشود و هدف اجراي آن تامين بخشي از آب شرب و بهداشتي ،صنعتي شهر هرات ،كاهش خسارات ناشي از سيل و افزايش درامد مردم منطقه  و افزايش ارزش افزوده در سطح جامعه مي باشد.