شناسه : 340752
افتخار آفرینی جوانان شهرستان خاتم درعرصه های علمی

دكتر یاسر سلیم آبادي


یاسر سلیم آبادي در شهريور ماه 1364 در شهر هرات مركز شهرستان خاتم   به دنیا آمد ، تحصیلات ابتدایی ، راهنمایی و دبیرستان را درهمان شهر به اتمام رساند پس از آن در دانشگاه   علوم پزشکی سمنان راه پيدا كرد و در رشته   بهداشت   موفق به اخذ فوق دیپلم   گردید . در سال 86 جهت دریافت مدرک کارشناسی   در دانشگاه علوم پزشکی تهران قبول شد   . وي بعد از آن موفق به کسب رتبه اول کشوری کارشناسی ارشد در سال 89   شد و سپس با همت و تلاش فراوان به دریافت رتبه 1کشوری کنکور دکترای تخصصی دست يافت   . دكتر سليم آبادي     داورعلمی چندین کنگره کشوری و 2   مجله معتبر داخلی را به عهده داشته و تالیف و ترجمه 4کتاب مرتبط با رشته تحصيلي و چاپ 7 مقاله در مجلات معتبر داخلي و خارجي را به ثبت رسانده است . ايشان   هم اكنون شاگرد اول دوره دکترای تخصصي   با معدل 15/ 19 دانشگاه علوم پزشكي تهران   می باشد . روابط عمومي فرمانداری خاتم   کسب این موفقیتها را به ایشان ، خانواده محترم و جامعه علمی شهرستان  تبریک عرض نموده و از خداوند رحمان توفیق روز افزون برای ایشان مسئلت می نماید .    
افتخار آفرینی جوانان شهرستان خاتم درعرصه های علمی

یاسر سلیم آبادي در شهريور ماه 1364 در شهر هرات مركز شهرستان خاتم  به دنیا آمد ، تحصیلات ابتدایی ، راهنمایی و دبیرستان را درهمان شهر به اتمام رساند پس از آن در دانشگاه  علوم پزشکی سمنان راه پيدا كرد و در رشته  بهداشت  موفق به اخذ فوق دیپلم گردید . در سال 86 جهت دریافت مدرک کارشناسی در دانشگاه علوم پزشکی تهران قبول شد  .

وي بعد از آن موفق به کسب رتبه اول کشوری کارشناسی ارشد در سال 89 شد و سپس با همت و تلاش فراوان به دریافت رتبه 1کشوری کنکور دکترای تخصصی دست يافت  .

دكتر سليم آبادي   داورعلمی چندین کنگره کشوری و 2 مجله معتبر داخلی را به عهده داشته و تالیف و ترجمه 4کتاب مرتبط با رشته تحصيلي و چاپ 7 مقاله در مجلات معتبر داخلي و خارجي را به ثبت رسانده است . ايشان  هم اكنون شاگرد اول دوره دکترای تخصصي  با معدل 15/ 19 دانشگاه علوم پزشكي تهران  می باشد .

روابط عمومي فرمانداری خاتم  کسب این موفقیتها را به ایشان ، خانواده محترم و جامعه علمی شهرستان تبریک عرض نموده و از خداوند رحمان توفیق روز افزون برای ایشان مسئلت می نماید .

 

 

آدرس کوتاه :