شناسه : 336112
شاه حسيني فرماندار شهرستان خاتم :

دشمنان چند سناريو براي كم رنگ جلوه دادن انتخابات در پيش خواهند داشت


محمد علي شاه حسيني فرماندار خاتم   در جلسه كميته تبليغات و اطلاع رساني ستاد انتخابات شهرستان با اشاره به حساسيت اين دوره انتخابات تصريح كرد انتخابات نهمين دوره مجلس شوراي اسلامي از حساسيت ويژه اي برخوردار است چند سناريوي بزرگ روي ميز دشمنان برنامه ريزي شده است نكته اول دشمنان در صدد اين هستند تا با تبليغات سوء زمينه دلسردي مردم را فراهم كنند نكته دوم از همين الان تقلب و تخلف در انتخابات را تبليغ مي كنند و نكته سوم   دشمنان به سراغ شهرهاي كوچك رفته و اگرحساسيتها قومي ، منطقه اي و مشكل كوچكي در منطقه اي وجود داشته باشد دشمنان اين حساسيتها را بزرگ نمايي كرده و سعي در برهم زدن نظم عمومي مي نمايند . وي در ادامه با اشاره به شكست دشمنان درتمامي برنامه ها عليه ايران اسلامي افزود دشمنان نظام تاكنون از هر طريقي كه برعليه ايران اسلامي برخواسته اند با مشكل و شكست مواجه شده اند و ايران اسلامي به عنوان الگويي براي كشورهاي اسلامي محسوب شده و انقلاب مصر ، تونس و... برگرفته از اين نظام الهي است و لذا دشمنان چشم ديدن ايران را نداشته و اخيراً از هر طريق كه مي توانستند سعي در وارد كردن فشار و مقابله با كشورمان هستند و با تحريم بانك مركزي ، صنايع نفت ، و... مي خواهند حركت رو به جلو اين نظام را كند كنند اما كشور ما با داشتن ولايت مطلقه فقيه و مديريت قاطعانه مقام معظم رهبري (مدظله العالي ) در مقابل تمامي اين تهديد ها ايستاده و مردم نيز با پيروي از رهبر فرزانه انقلاب اجازه نخواهند داد بيگانگان كوچكترين نگاهي به اين سرزمين داشته باشند.   شاه حسيني در پايان روابط عمومي را چشم و چراغ و آيينه تمام نماي ادارات دانسته و افزود شما عزيزان بايد علاوه بر وظايف اداري به وظيفه شرعي خود عمل نموده و انشاء ا... با همكاري و همدلي و تبليغات سازنده زمينه حضور حداكثري مردم در مجلس شوراي اسلامي فراهم كرده و كوچكترين تحركات افراد و جريانات سياسي در خصوص انتخابات را به فرمانداري منعكس نماييد . درپايان كارگروههاي دانش آموزي ، روحانيون ، دانشجوئي ، ورزش و جوانان ، بانوان ، نمايشگاه ، روستائي و .. تشكيل و مقرر شد ضمن تشكيل جلسه نسبت به تبليغات و فراهم نمودن زمينه حداكثري مردم در انتخابات اقدام لازم معمول نمايند .    
شاه حسيني فرماندار شهرستان خاتم :

محمد علي شاه حسيني فرماندار خاتم  در جلسه كميته تبليغات و اطلاع رساني ستاد انتخابات شهرستان با اشاره به حساسيت اين دوره انتخابات تصريح كرد انتخابات نهمين دوره مجلس شوراي اسلامي از حساسيت ويژه اي برخوردار است چند سناريوي بزرگ روي ميز دشمنان برنامه ريزي شده است نكته اول دشمنان در صدد اين هستند تا با تبليغات سوء زمينه دلسردي مردم را فراهم كنند نكته دوم از همين الان تقلب و تخلف در انتخابات را تبليغ مي كنند و نكته سوم  دشمنان به سراغ شهرهاي كوچك رفته و اگرحساسيتها قومي ، منطقه اي و مشكل كوچكي در منطقه اي وجود داشته باشد دشمنان اين حساسيتها را بزرگ نمايي كرده و سعي در برهم زدن نظم عمومي مي نمايند .

وي در ادامه با اشاره به شكست دشمنان درتمامي برنامه ها عليه ايران اسلامي افزود دشمنان نظام تاكنون از هر طريقي كه برعليه ايران اسلامي برخواسته اند با مشكل و شكست مواجه شده اند و ايران اسلامي به عنوان الگويي براي كشورهاي اسلامي محسوب شده و انقلاب مصر ، تونس و... برگرفته از اين نظام الهي است و لذا دشمنان چشم ديدن ايران را نداشته و اخيراً از هر طريق كه مي توانستند سعي در وارد كردن فشار و مقابله با كشورمان هستند و با تحريم بانك مركزي ، صنايع نفت ، و... مي خواهند حركت رو به جلو اين نظام را كند كنند اما كشور ما با داشتن ولايت مطلقه فقيه و مديريت قاطعانه مقام معظم رهبري (مدظله العالي ) در مقابل تمامي اين تهديد ها ايستاده و مردم نيز با پيروي از رهبر فرزانه انقلاب اجازه نخواهند داد بيگانگان كوچكترين نگاهي به اين سرزمين داشته باشند.

 شاه حسيني در پايان روابط عمومي را چشم و چراغ و آيينه تمام نماي ادارات دانسته و افزود شما عزيزان بايد علاوه بر وظايف اداري به وظيفه شرعي خود عمل نموده و انشاء ا... با همكاري و همدلي و تبليغات سازنده زمينه حضور حداكثري مردم در مجلس شوراي اسلامي فراهم كرده و كوچكترين تحركات افراد و جريانات سياسي در خصوص انتخابات را به فرمانداري منعكس نماييد .

درپايان كارگروههاي دانش آموزي ، روحانيون ، دانشجوئي ، ورزش و جوانان ، بانوان ، نمايشگاه ، روستائي و .. تشكيل و مقرر شد ضمن تشكيل جلسه نسبت به تبليغات و فراهم نمودن زمينه حداكثري مردم در انتخابات اقدام لازم معمول نمايند .

 

 

آدرس کوتاه :