دستاورد های دفاع مقدس به نسل امروزی منتقل شود

دستاورد های دفاع مقدس به نسل امروزی منتقل شود،  فرجام فاضلی دراولین جلسه هماهنگی و برنامه ریزی هفته دفاع مقدس که با حضور بخشدار مرکزی و سایر اعضا برگزار گردید ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس گفت: امروز اگر این انقلاب به دنیا صادر شده به خاطر ایثار و فداکاری مردم در طول هشت سال جنگ تحمیلی و حضورشان در تمام صحنه‌های انقلاب است و به خاطر انگیزه مردم برای، امروز باگذشت ۴٠سال از پیروزی انقلاب ،  این انقلاب با همان ارزش‌ها پابرجا است.

او افزود: پاسداشت خون شهدا وزنده نگه داشتن یاد و خاطره این عزیزان و همچنین ارج نهادن به جان فشانی‌های جانبازان، ایثار گران و رزمندگان با حفظ کرامت ومنزلت والای آنان کمترین کاری است که بر عهده ما قرار دارد که باید به نحو شایسته انجام شود.

فاضلی  با اهمیت شمردن اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری در هفته دفاع مقدس بیان کرد: هدف از برگزاری این جلسه مشارکت و هم اندیشی و اعلام برنامه‌های پیش بینی شده ادارات شهرستان در هفته دفاع مقدس است.

فرماندار خاتم  به تعامل و همکاری دستگاه‌های اجرایی شهرستان در هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن برنامه‌های هفته دفاع مقدس در شهرستان تاکید کرد.

دیدار و سرکشی از خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان، عطر افشانی قبور مطهر شهدا، شب خاطره گویی، برگزاری رژه موتوری، برگزاری صبحگاه مشترک، شب شعر ب اموضوع دفاع مقدس، تجلیل از رزمندگان، جانبازان و ایثارگران از برنامه‌های هفته دفاع مقدس در شهرستان خاتم است.